Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Audi wraca do Torunia

Audi powraca do Torunia

Data publikacji: 2015-12-15

Po kilkuletniej przerwie fani luksusowych aut z Ingolstadt ponownie będą mogli zakupić i serwisować swoje auta u oficjalnego dilera w Grodzie Kopernika! To świetna okazja to zorganizowania dni otwartych z mocą atrakcji.

Dowodem na to jak bardzo brakowało w Toruniu przedstawiciela Audi może być frekwencja odwiedzających salon w ostatnich dniach. Auta testowe nie miały ani chwili wytchnienia, a atrakcje przygotowane dla gości cieszyły się dużym zainteresowaniem. Warto też dodać, że budynek mieszczący się przy ulicy Sieradzkiej jest jednym z pierwszych salonów w Polsce, który został zbudowany i wykończony w nowym stylu architektonicznym. Stonowana kolorystyka, duże przeszklone powierzchnie oraz prawie cała gama aut z odpalonymi lampami LED - to robi wrażenie, zwłaszcza po zmroku. Wnętrze salonu, wraz z miejscem wystawowym nawiązuje do... autostrady, stąd szare barwy i ledowe białe pasy na ukośnej ścianie.

Podczas mijających dni otwartych do dyspozycji gości była sama śmietanka Audi. Każdy chętny mógł przejechać się niemal 600 konnymi potworami, które zatankowane i rozgrzane czekały przed salonem na kolejnych kierowców. Krwisto czerwone RS6 i luksusowa torpeda S8 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i rządzą poprowadzenia nie tylko wśród panów. Brakowało tylko wisienki na torcie w postaci R8... ale może kiedyś toruński salon ponownie nas pozytywnie zaskoczy, kto wie!? Podczas oczekiwania na auta marzeń można było bliżej poznać bardziej przyziemne modele jak Q3, Q7 czy A6 Allroad, które również czekały na testujących.

Ciepłe wnętrza salonu wypełnione po brzegi były najnowszymi modelami z czterema okręgami na masce. Dużym zainteresowaniem cieszyła się jeszcze świeża, niedawno pokazana nowa generacja A4. Poza prawdziwymi samochodami, na miłośników motoryzacji czekały zdalnie sterowane miniatury Audi A4 DTM podstawione przez Modelmania.pl. Czteronapędowe wyścigówki nie miały chwili wytchnienia, a ich elektryczne silniki pracowały na najwyższych obrotach, żeby dać uśmiech na twarzach wszystkich, bez względu na wiek i płeć.

Audi to marka nowoczesna, więc nie mogło zabraknąć nowoczesnych technologii. Gogle, które pozwalały nam oglądać całe wnętrze nowego A4 w technologii 3D oraz 360 stopniach, czy pokaz zautomatyzowanych klocków Lego to kolejne atrakcje urozmaicające dni otwarte w nowo otwartym salonie Audi. Całości dopełniał słodki poczęstunek oraz symboliczny szampan.

Autor: Jan Struszek

Galeria fot. Michał Jasiński Audi wraca do Torunia - 1Audi wraca do Torunia - 2Audi wraca do Torunia - 3Audi wraca do Torunia - 4Audi wraca do Torunia - 5Audi wraca do Torunia - 6Audi wraca do Torunia - 7Audi wraca do Torunia - 8Audi wraca do Torunia - 9Audi wraca do Torunia - 10Audi wraca do Torunia - 11Audi wraca do Torunia - 12Audi wraca do Torunia - 13Audi wraca do Torunia - 14Audi wraca do Torunia - 15Audi wraca do Torunia - 16Audi wraca do Torunia - 17Audi wraca do Torunia - 18Audi wraca do Torunia - 19Audi wraca do Torunia - 20Audi wraca do Torunia - 21Audi wraca do Torunia - 22Audi wraca do Torunia - 23

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska