Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Big Game Expo

Big Game Expo

Data publikacji: 2016-08-29

Targi generujące mocne wrażenia! - tych słów używają organizatorzy Big Game Expo opisując pierwszą edycję targów, która odbędzie się 8 i 9 października. Już wkrótce poznamy szczegółowy rozkład jazdy wrocławskiej imprezy.

Sądząc po zaplanowanych aktywnościach słowa dotyczące mocnych wrażeń nie są opisem przesadzonym. W Polsce rzadko zdarzają się targi dedykowane mężczyznom, które gwarantują tak oryginalne spędzenie wolnego weekendu, ponieważ eventy w Polsce są najczęściej mało atrakcyjne z uwagi na wąską tematykę. Najczęściej bowiem organizatorzy mają do zaoferowania uczestnikom niewiele poza oglądaniem stoisk, gdzie można wymienić wizytówki lub rozdawać ulotki. Autorzy Big Game chcą zmienić dotychczasowe tradycje i sprawić, aby targi były niezapomniane!

Organizator Big Game chcąc zaaplikować uczestnikom dużą dawkę emocji stara się, aby atrakcje były jak najbardziej wymyślne, mianowicie: zobaczycie najnowsze technologie, militaria, myślistwo, sporty ekstremalne, nowoczesne i zabytkowe samochody, motocykle oraz niestandardowe pojazdy, prezentacje oraz turnieje gier komputerowych oraz pokazy związane z inteligętnymi domami oraz nowoczesnymi narzeędziami.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy planują bowiem takie atrakcje jak pokazy kaskaderskie oraz pirotechniczne. Każdy uczestnik będzie miał możliwość spotkania z żołnierzami sił specjalnych, mistrzami piwowarstwa i właścicielami dużych polskich firm. W trakcie targów odbywać się będą wykłady i pokazy prowadzone przez show-manów, barmanów, trenerów fitness oraz coachów biznesu. Coś co z pewnością Was ucieszy to fakt, iż event odbędzie się przy torze Rakietowa we Wrocławiu, co oznacza w praktyce możliwość przejażdżki samochodem po torze wyścigowym... to jeszcze nie wszystko: doświadczycie strzelania z broni laserowej i przygotowanej na to wydarzenie strefy destrukcji, czyli specjalnie przygotowanej przestrzeni, w której każdy będzie mógł demolować stare auto! Spotykamy się więc w październiku we Wrocławiu!

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska