Ogłoszenia sprzedaż samochodu
BMW Klub Toruń zakończenie sezonu 2014

BMW żegna sezon

Data publikacji: 2014-09-02

Koniec wakacji to tradycyjnie okres, w którym miłośnicy niemieckiej marki z BMW Klub Toruń organizują pożegnalny event. Tegoroczny odbędzie się już w sobotę, 6. września na płycie lotnika Aeroklubu Pomorskiego.

Organizatorzy zapraszają do udziału nie tylko posiadaczy aut z niebiesko-białą szachownicą na masce. Na imprezie kończącej sezon 2014 mile widziani są wszyscy fani motoryzacji, wraz z całymi rodzinami. W tym dniu nie zabraknie bowiem atrakcji dla pań, panów i dzieci. Będą konkursy, zabawy i wielki, rodzinny piknik. W programie imprezy przewidziane są także próby sportowe, w tym wyścigi na 1/4 milii czy popularny w środowisku BMW - drifting.


Podczas sobotniego eventu będzie też okazja do zapoznania się z ofertą branżowych firm z regionu Kujaw i Pomorza. Wstęp na imprezę dla zwiedzających jest bezpłatny. Właściciele zabytkowych aut spod znaku BMW również mogą zaprezentować swoje cacka nie płacąc wpisowego.

Po raz pierwszy oprócz honorowego Patronatu Prezydenta miasta Torunia, Pana Michała Zaleskiego otrzymaliśmy poparcie od Marszałka Województwa, Pana Piotra Całbeckiego. 

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00, a jej planowane zakończonie ustalona na godzinę 16:00.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane BMW Klub Toruń zakończenie sezonu 2014 - 1

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska