Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Citroën Gran C4 Picasso vanem roku

Citroën Gran C4 Picasso vanem roku

Data publikacji: 2014-02-10

7. lutego wręczone zostały nagrody dla zwycięzców plebiscytu Auto Lider 2013 ogłoszonego na łamach tygodnika "Motor" i miesięcznika "Auto Moto". Prestiżowy tytuł Auto Lider 2013 w kategorii VAN otrzymał Nowy CITROËN Grand C4 Picasso.

Plebiscyt Auto Lider organizowany przez Wydawnictwo Bauer i wchodzące w jego skład redakcje ma już za sobą dwanaście edycji i jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Polsce.

Wyniki konkursu zależą wyłącznie od czytelników i internautów, którzy głosują na swoich faworytów w 13 kategoriach, wybierając najlepsze premiery motoryzacyjne, modele, innowacje techniczne i projekty marketingowe za pomocą SMS-ów, jak również za pośrednictwem strony internetowej www.magazynauto.pl/autolider.

W 13. Edycji plebiscytu Auto Lider, Nowy Grand C4 Picasso zdobył statuetkę w kategorii Van potwierdzając tym samym, że koncepcja auta rodzinnego, jaką przedstawił w ubiegłym roku CITROËN zyskuje aprobatę najbardziej wymagającego jury - czytelników a zarazem klientów.

Nowy CITROËN Grand C4 Picasso wyróżnia się unikalnym designem, przestronnym wnętrzem i uniwersalnym charakterem. Uznanie zyskuje również za sprawą wzorcowej modułowości wnętrza uzyskanej dzięki nowej płycie podłogowej EMP2, która zapewnia nie tylko dużą przestronność i funkcjonalność, ale też znakomite właściwości jezdne i wysoki komfort.

W Polsce od momentu wprowadzenia na rynek na CITROËNA C4 Picasso i Grand C4 Picasso złożono już łącznie prawie 700 zamówień.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska