Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Mazda MPS Racing  czekamy na zwycięzców

Po 23-tej będzie meta

Data publikacji: 2011-03-20

Jeszcze tylko do północy potrwają wyścigi w ramach Mazda MPS Racing, internetowej gry z nagrodami ufundowanymi przez toruńskiego dilera Mazdy, firmę Bednarscy. Sześciu wirtualnych kierowców zgarnie plecaki, torby i oryginalne gadżety Mazdy.

Pierwsi zawodnicy pojawili się na starcie dokładnie miesiąc temu. Do tej pory mała, czerwona Mazda3 MPS pokonała prawie 10.000 okrążeń, nie raz wypadając z trasy i ścinając zakręty. Jednak jazda na skróty nie owocowała lepszymi czasemi - rajdówka zwalniała do ślimaczych prędkości i nie pozwalała uzyskać najlepszego czasu. A te naprawdę szokowały! Najlepsi kierowcy wykręcili do tej pory czasy nawet poniżej 35. sekund! Czyli na pokonanie jednego okrążenia wystarczyło im nieco ponad 10. sekund. To naprawdę świetny wynik.

Ten, kto myśli jednak, że już wszystko w klasyfikacji generalnej jest "pozamiatane", ten się myli. W sporcie zwycięzcy są na mecie, a ta w przypadku Mazda MPS Racing, jeszcze nie została przekroczona. Każdy, kto ma ochotę zmierzyć się z czasem, technicznym torem i wymagającymi przeciwnikami, może wziąć udział w wyścigu. Najlepszego kierowcę poznamy 20. marca.

Zapraszamy więc do zabawy. Czekają atrakcyjne nagrody!

Wejdź do GRY!

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska