Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Wielki test 4x4 w salonach Toyoty

Data publikacji: 2009-09-14

Od poniedziałku rusza wielki tydzień jazd testowych samochodami 4x4. Na specjalnych piaszczystych trasach każdy będzie mógł sprawdzić terenowe właściwości Toyoty.

Na siedem dni salony Toyoty w Toruniu, Włocławku i Bydgoszczy zamienią się w pustynne i leśne krajobrazy. Skały i kamienie, zielone palmy a nawet namioty i łopaty będzie można zobaczyć pomiędzy eksponowanymi samochodami. To wszystko ma wprowadzić klientów w off-roadowy klimat i wspomóc aktywną prezentację aut.

toyota 4x4Efektowna sceneria z pewnością umili klientom pobyt w salonie
Każdy, kto więc marzy o samochodzie terenowym i planuje jego zakup, w ciekawy sposób będzie mógł tego dokonać w salonach Toyoty. Sprzedawcy przygotowali specjalne jazdy próbne po trudnym i wymagającym terenie, aby pokazać i udowodnić olbrzymie możliwości jakie kryją w sobie japońskie terenówki.

Toyota od wielu lat znana jest z mocnych i trwałych aut terenowych. Słynnego Hiluxa ekipa programu motoryzacyjnego Top Gear próbowała zniszczyć, zatopić, a nawet... zrzucić z dachu wieżowca. Bezskutecznie, on i tak zapalił. Oczywiście na takie próby nie mogą liczyć klienci salonu, ale z pewnością frajdy z jazdy po piaskach nie zabraknie.

Osoby, które zdecydują się na zakup jednego z modeli 4x4, będą również mogli skorzystać z promocyjnego finansowania (kredyt 50/50 lub leasing 105%) oraz ubezpieczenia w cenie 1% wartości samochodu. Do każdego modelu RAV4, Land Cruisera czy Hiluxa Toyota dorzuci jeszcze ciekawe akcesoria off-roadowe.

Od poniedziałku do piątku toruński salon Toyoty będzie czynny od 8.00 do 18.00, w sobotę od 9.00 - 15.00, a w niedzielę od 10.00 do 14.00. Salony w Bydgoszczy i we Włocławku zapraszają do piątku w godzinach 8.00 - 18.00, a w weekend od 8.00 - 17.00 (sobota) i od 10.00 - 14.00 (niedziela).

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska