Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Strzał w 11

Data publikacji: 2009-09-30

Od 1 do 11 października poznasz 11 powodów dla których warto kupić dostawczego Mercedesa. Nowe wersje samochodów oraz specjalne oferty cenowe to tylko niektóre z nich.

W salonach Mercedesa przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się również z ofertą wynajmu krótko- i długoterminowego Mercedes-Benz CharterWay. Ten pierwszy, to dobre rozwiązanie dla firm, które na krótko potrzebują dodatkowego samochodu np.: do przewiezienia towarów dla nowego konrahenta, gdy inne samochody w firmie są już zajęte. Gdy przyjdzie potrzeba przewiezienia gości do hotelu lub na firmowe spotkanie, pomocny okaże się Vito Kombi, którego również możemy tylko wypożyczyć na taki czas, na jaki będzie nam potrzebny.

Wśród atrakcji październikowych Dni Otwartych warto wymienić również elastyczny leasing z możliwością połączenia go z umowami serwisowymi oferowany przez Mercedes-Benz CharterWay ServiceLeasing. Nie zabraknie także innych korzyści finansowych choćby w postaci odliczenia podatku VAT, premii za wyposażenie czy na ubezpieczenie.

Jak deklaruje importer, dzięki tej promocji zakup pojazdów dostawczych Mercedes-Benz ma stać się jeszcze bardziej opłacalny: niższa cena oraz niższe koszty eksploatacji powinny zachęcić kupujących do zawierania umów. Patrząc na cennik widzimy, że np.: Mercedes-Benz Sprinter Furgon będzie dostępny już od 73 400 PLN, Vito Furgon - od 64 000 PLN, Sprinter Worker (podwozie ze skrzynią ładunkową) z pojedynczą kabiną - od 73 600 PLN, z podwójną - już od 81 300 PLN netto.

O zaletach pojazdów dostawczych będzie można przekonać się podczas jazd testowych. Toruński diler, firma Auto Frelik, zapewni w tych dniach szeroki park samochodów demonstracyjnych. Przed salonem czekać będą Vito 111 CDI , Vito 115 CDI, Sprinter 316 i 313 CDI oraz Viano 3.0 CDI w różnych konfiguracjach: furgon lub kombi. Jeśli te wszystkie atrakcje przekonają nas do zakupu dostawczego Mercedesa, diler chętnie również odkupi od nas używany samochód - to ostatni, jedenasty powód.

Czytaj również Dni Otwarte w firmie Auto-Frelik

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska