Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Finał akcji Motoserce na toruńskiej Motoarenie

Akcja Motoserce trwa!

Data publikacji: 2011-03-22

Do ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE przyłączył się również Toruń. Robert "Sauron" Majewski z BMW Weteran Club stanął na czele zorganizowania w naszym regionie specjalnych spotkań, które mają zachęcić mieszkańców do oddawania krwi.

Każdy, kto przyjdzie do Centrum Krwiodawstwa w Toruniu przy ulicy Św. Józefa 53 (budynek szpitala) i powoła się na akcję "Motoserce" otrzyma specjalny kupon. Warunkiem oczywiście jest przekazanie na rzecz akcji cząstki swojej krwi.

Finał akcji odbędzie się 16. kwietnia na toruńskiej Motoarenie. Otrzymane kupony będzie można wrzucić do specjalnej urny i liczyć na szczęście podczas losowania nagród. Komu dopisze szczęście otrzyma CB Radio, magnetowid, bezpłatny kurs na prawo jazdy, los wycieczkowy samolotem czy karnet na basen.

Festyn rozpocznie się o godzinie 10.00. Na mieszkańców Torunia czekać będą liczne atrakcje, w tym zwiedzanie Motareny z nowym zadaszeniem. Podczas finały akcji Motoserce odbędzie się również otwarcie parkingu i toru gokartowego zlokalizowanego tuż obok toruńskiego stadionu żużlowego. Będzie także okazja do oddania krwi w specjalnych punktach krwiodastwa. Na najmłodszych czekać będą konkursy z nagrodami, zabawy, wystawa starych i nowych motocykli oraz ciekawych pojazdów. Swoją obecność deklarują także wozy strażackie.

O godzinie 20.00 organizatorzy toruńskiego finału Motoserca zapraszają na podsumowanie akcji do klubu Lizard King. Na scenie wystapi również zespół Ananakofana! Wstęp wolny!

Zobacz finał akcji MOTOSERCE 2010

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska