Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
W Koszalinie, już 22. sierpnia, odbędzie się niezwykłe show - Gladiators Day

Gladiatorzy na blaszanych rumakach

Data publikacji: 2012-08-14

Będą skoki na motocyklach przez rząd zaparkowanych samochodów, powietrzne salta na crossowych maszynach oraz ogłuszające eksplozje. Gladiators'd Day to bodaj największe show kaskaderskie w Europie. Koszalin zaprasza!

Gladiators'Day to niezwykłe show przygotowane przez grupę międzynarodowych kaskaderów. Na ich czele stoi Alfred Śmid, najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Co pokażą w Koszalinie?

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół zaprezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji. Dwadzieścia pięć lat doświadczeń specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w Księdze Guinnessa rekordów świata w skokach na odległość samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfreda Śmida jest udział w produkcji kultowego już filmu Taxi 3 oraz oprawa scen mobilnych Bonda w filmach: Casino Royal oraz Quantum of Solace.

Co jeszcze w programie?

Oprócz popisów grupy kaskaderskiej Alfreda Śmida, na koszalińskim MotoParku 22. sierpnia zaprezentują się specjaliści od podniebnych akrobacji na crossowych motocyklach. Pokazy we Freestyle Motocrossie (FMX) to niezwykle widowisko na wysokości co najmniej 12 metrów od ziemi. W roli głównej wystąpią czołowi zawodnicy z Czech oraz Polski. Można więc liczyć na najbardziej wymagające i widowiskowe flipy oraz backflipy, "whipy" czy "tsunami". Emocje gwarantowane! (zobacz relację z finałowej rundy mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie Skillz Up w Toruniu - "Toruń! Hałas!)

Wieczorne Gladiators'Day w Koszalinie, to także pokazy szybkich samochodów, monstrualnych terenówek i widowiskowych "Car Destructions". Nie zabraknie też dobrej i głośnej muzyki, pokazów sztucznych ogni i demonicznego oświetlenia.

- Emocji, które zapierają dech w piersiach nie powinno zabraknąć" – mówi promotor imprezy Grzegorz Sakowicz szef Wings Entertainment.

Co, gdzie, kiedy?

data: 22. sierpnia 2012
miasto: Koszalin
miejsce: MotoPark, ul. Gnieźnieńska 8A.
start: 19.00

Bilety dostępne w dniu imprezy w cenie 40zł (ulgowy 30zł).

Organizatorzy:Moto Park Koszalin, Wings Entertainment, Wings of Commercials

Patroni: JazdaMiejska.pl, Pora, cojestgrane.pl, students.pl, twardziel.pl, fit.pl, superpani.pl.

Foto: moto-park.pl

Gladiator's Day Koszalin 2012

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska