Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Sportowiec Regionu

Głosujmy na motosportowców!

Data publikacji: 2013-11-28

Rajdowiec Hubert Ptaszek i kartingowiec Michał Kasiborski ponownie zostali nominowani do plebiscytu na najpopularniejszego sportowca Kujaw i Pomorza. Pomóżmy im wejść do ścisłego finału tego konkursu!

Plebiscyt "Sportowiec Regionu" jest organizowany przez Gazetę Pomorską już po raz 53. W dwóch poprzednich latach specjaliści od sportów motorowych odnieśli w nim szereg sukcesów. W 2011 roku trzecie miejsce w całym konkursie zajął włocławski rajdowiec Ariel Piotrowski. Przed rokiem w ścisłej dwudziestce uplasowało się aż czterech kierowców.

Hubert Ptaszek w 2012 roku był bardzo blisko wywalczenia przepustki do finału regionalnego. Szyki pokrzyżował mu wówczas... klubowy kolega. Wojciech Ludwisiak, specjalista od sprintu samochodowego, także reprezentujący barwy Automobilklubu Toruńskiego, w etapie lokalnym uzyskał minimalnie lepszy wynik od młodego rajdowca. Losy miejsca w finale regionalnym ważyły się wtedy do ostatniej minuty głosowania.

Teraz Ludwisiaka w gronie nominowanych nie ma, ale Ptaszek wśród toruńskich sportowców walczących o tytuł Sportowca Regionu ponownie się znalazł. Redaktorzy z Gazety Pomorskiej nie mieli wątpliwości, że 20-letni torunianin swoją postawą, zwłaszcza w drugiej części sezonu, zasłużył na kolejną nominację.

Hubert Ptaszek jest pośród sześciu torunian walczących o pierwsze miejsce w etapie lokalnym, premiowane awansem do finału regionalnego. W chwili, gdy piszemy te słowa, kierowca Karo BHZ Racing Teamu w głosowaniu zajmuje czwartą lokatę. Jego strata do liderującej aktualnie Julii Chrzanowskiej (Budowlani Toruń, szermierka) jest jednak póki co niewielka. Wszystko więc w rękach kibiców! GŁOSUJMY!

Aby oddać głos na Huberta Ptaszka wystarczy wysłać sms pod numer 71466 w treści wpisując tor.3 (koszt jednego sms-a to jedyne 1,23zł z VAT).

Ponowną nominację otrzymał też Michał Kasiborski. W ubiegłorocznej edycji młody mistrz kartingu zajął bardzo wysokie, dziewiąte miejsce! Wynik ten wydaje się tym bardziej wyśmienity, gdy weźmie się pod uwagę, że Kasiborskiemu o głosy czytelników najbardziej poczytnego dziennika regionalnego w Polsce przyszło rywalizować z wybitnymi olimpijczykami, w tym m.in. z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów i innymi medalistami igrzysk w Londynie.

Także w tym roku eksperci z Gazety Pomorskiej docenili pochodzącego z Inowrocławia nastoletniego mistrza kierownicy. Kasiborski o miejsce w czołowej 20-tce plebiscytu również będzie musiał pierw powalczyć w etapie lokalnym. Tym razem jednak nie został on nominowany do grona rywalizujących o ten zaszczyt inowrocławian, a bydgoszczan. Wszystko za sprawą oficjalnej zmiany barw klubowych. Fabryczny kierowca włoskiego Lenzokart Teamu od tego roku jest reprezentantem Automobilklubu Kujawsko-Pomorskiego.

Mimo bardzo silnej na bydgoskim ?podwórku? konkurencji Michał Kasiborski już prowadzi w etapie lokalnym. Owa konkurencja jednak nie śpi. Obozy, przyjaciele, znajomi rywali mocno się mobilizują, różnorakimi sposobami promują swoich faworytów, tak więc Michał nadal potrzebuje głosów. Do końca etapu lokalnego pozostało jeszcze półtora tygodnia. Eliminacje zakończą się dokładnie 06. grudnia. Etap regionalny (głosowanie na finałową dwudziestkę) rozpocznie się trzy dni później.

Aby zagłosować na Michała Kasiborskiego trzeba wysłać sms-a o treści byd.6 pod nr 71466 (koszt jednego sms-a to jedyne 1,23zł z VAT).

Więcej informacji na temat plebiscytu pod adresem: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=SPORTOWIEC00

Autor: Tomasz Niejadlik

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska