Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Motocyklem pod samo niebo

Data publikacji: 2010-05-23

Im wystarczy motocykl, specjalny tor, im bardziej garbaty tym lepiej, i trochę... Red Bulla. Już 29. i 30. maja goście od ekstremalnej jazdy na dwóch kołach przyjadą do Torunia, aby wziąć udział w drugiej rundzie Coloseum Supercross.

Na niezwykle widowiskową rywalizację, na lądzie i w powietrzu, zapraszają organizatorzy toruńskiego supercrossu - Coloseum Motosport. Nowi właściciele terenu przy ulicy Bielańskiej 66, na którym istnieje m.in.: tor rallycrossowy, w tym roku wybudowali specjalny tor dla miłośników tej ekstremalnej jazdy motocyklem. Pierwsze zawody, jakie odbyły się w ramach Power Factory, przyciągnęły na trybuny tłumy widzów, i nikt nie narzekał na nudę. Swojego zadowolenia nie kryli również sami zawodnicy, którzy docenili ciężką pracę szefów Coloseum i ciepło przyjęli nowy "super" tor. 

SuperCross ToruńJuż w najbliższy weekend, 29. i 30. maja, przyjadą do Torunia więc po raz drugi. Tym razem okazją do spotkania będzie II runda Coloseum Supercross. Organizatorzy przewidzieli konkurencje dla wszystkich klas zawodników: z licencjami A, B i C. Na sobotę zaplanowano wolne trenigi, w tym również dla motocyklistów z licencją C. Próbne przejazdy będzie można oglądać w godzinach 12.00 - 16.00.

Na prawdziwe zmagania i ostrą rywalizację będzie trzeba poczekać do niedzieli. W samo południe ruszą eliminacje do drugiej rundy Supercrossu. Na starcie oprócz motocyklistów będzie można zobaczyć posiadaczy quadów. To efekt ogromnego zainteresowania jakim cieszyły się pierwsze zawody z cyklu Coloseum Supercross. Organizatorzy w ten sposób postanowili uatrakcyjnić kolejne zmagania. Swój udział w imprezie zapowiedzieli również zagraniczni zawodnicy. Oprócz zmagań na torze kibice będą mogli obejrzeć i zapoznać się z aktualną ofertą salonów motocyklowych. Na odwiedzających w tych dniach obiekty Coloseum, czekały będą również inne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Patronat medialny nad drugą rundą Coloseum Motosport objął portal JazdaMiejska.pl

Więcej informacji na stronie www.coloseumms.pl

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska