Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Mamy już roczek !!!

Data publikacji: 2010-10-01

JazdaMiejska.pl po raz pierwszy pokazała się w sieci 15. września ubiegłego roku, jednak to dzień 01. października stał się umowną datą urodzin. W najbliższych dniach na świat przyjdzie jej młodszy brat!

Jesteśmy pierwszym typowo regionalnym portalem motoryzacyjnym w województwie kujawsko-pomorskim, na którym 90 procent informacji ma kontekst lokalny. JazdaMiejska.pl zrodziła się z motoryzacyjnej pasji i zapału ludzi, dla których samochód czy motocykl to coś znacznie więcej niż tylko środek lokomocji, służący jedynie do przemieszczania się z miejsca na miejsce. Dzisiaj rozpoczynamy cykl podsumowań naszych pierwszych dwunastu miesięcy!

Były to dla nas niewątpliwe trudne miesiące. Nikomu nie znani, bez budżetów na reklamę, przez wielu na początku skazywani na porażkę. Jednak jak widać przetrwaliśmy i pomału z etapu raczkującego oseska przechodzimy do poziomu rezolutnego malucha, pełnego energii i chęci podboju otaczającego świata. To co robimy wywołuje radość i życzliwość u wielu ludzi. Zdarzają nam się jeszcze potknięcia i nawet, rzadko bo rzadko, ale jednak też drobne upadki. Na całe szczęście ci, którzy nasze poczynania obserwują i oceniają (czyli nasi drodzy Czytelnicy) są w przeważającej większości ludźmi serdecznymi i wyrozumiałymi, wierzącymi w nasz dalszy rozwój. Stopniowo przekonujemy do siebie też coraz szersze grono reklamodawców i instytucji gotowych do wzajemnej współpracy. Dzięki temu wszystkiemu z każdym kolejny dniem poczynamy sobie coraz śmielej. Ogólnie jednak jak na roczne dziecko już całkiem solidnie stanęliśmy na nogach i teraz z zapałem odważnie kroczymy do przodu. Mamy nadzieję, że jesteśmy na początku drogi, która doprowadzi nas do stania się bardzo znaczącym graczem na rynku regionalnych mediów. Z pasją staramy się wypełnić pewną niszę rynkową na tymże rynku, a przy tym dzielić się naszą miłością do tego co jeździ na kołach, z innymi, którzy też to czują i których motoryzacja tak samo mocno kręci.

Nasz rozwój zakłada też stopniowe uzupełnianie funkcjonowania portalu innymi rodzajami działalności medialnej. Niebawem, w październiku ukaże się na rynku MAGAZYN "JAZDA MIEJSKA"!!! Będzie to kolorowy miesięcznik w formie drukowanej. Już teraz zapraszamy do lektury!

Nas stronach JazdyMiejskiej.pl z kolei od dzisiaj zaczynamy stopniowe podsumowania pierwszego roczku portalu. W cyklu artykułów pokażemy efekty naszej pracy, ludzi, którzy nas wspierali i tworzyli treści dziennikarskie. Przypomnimy najciekawsze zdjęcia, które opublikowaliśmy w ciągu minionych dwunastu miesięcy oraz miejsca w całym regionie i kraju, które dla Was odwiedzaliśmy. Nie zabraknie też szeregu liczb i konkretnych zamierzeń na przyszłość.

To już wkrótce! Dziś idziemy świętować :)

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

G55 napisał(a) dnia: 2010-10-12

Wszystkiego najlepszego i najszybszego ;) dalszych sukcesów oby tak dalej

ERDII napisał(a) dnia: 2010-10-07

Wszystkiego najlepszego. Ralacje super i oby tak dalej trzymać gazik:)!!!!!

Motosport napisał(a) dnia: 2010-10-07

Chłopaki na medal, życzymy wielu medialnych sukcesów.
Relacje z zawodów super.
100 lat...

xxx napisał(a) dnia: 2010-10-06

Gratulacje i życzę dalszych sukcesów !!!

Broda napisał(a) dnia: 2010-10-05

Wszystkiego najlepszego, za wspaniały portal regionalny.
Wszystko co dzieje się w regionie i trochę dalej można się od Was dowiedzieć.
Tak trzymać i niech zapał którym dysponujecie niech dalej się rozwija.
STO LAT

Szymon napisał(a) dnia: 2010-10-04

Bravo WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!

Viola napisał(a) dnia: 2010-10-04

STO LAT, STO LAT, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia chłopaki!
Najlepszego i szerokości życzy Violka

M&M napisał(a) dnia: 2010-10-03

Gratuluje i życzę sukcesów

Bogdan napisał(a) dnia: 2010-10-03

Sekcja modelarska modeli kołowych Toruńskiego Klubu Motorowego życzy co najmniej 100 takich rocznic.
Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na dalsza równie owocną. Wytrwałości w dalszej pracy. Pozdrawiamy sportowo. Bogusław Kurtyka.

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska