Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha

Motoarena stanie w płomieniach

Data publikacji: 2012-06-22

Na mrożące krew w żyłach chwile zapraszają do Torunia już w najbliższą sobotę kaskaderzy z teamu "Streets Owners". Żużlowy tor stanie się areną pokazów mocy, precyzji, zwinności i płomieni.

Do tej pory toruńska Motoarena gościła żużlowców, muzyków, rowerzystów oraz kierowców elektrycznych rajdówek w skali 1/10. Ale takich emocji i ekstremalnej jazdy jeszcze nigdy w Toruniu nie było. Czeska grupa kaskaderów, która przez lata ćwiczyła i fascynowała się filmami akcji, już jutro zafunduje na Motoarenie spektakl, który zatrwoży z pewnością niejednego widza.

Głównymi bohaterami będą faceci, którzy nie czują strachu, bólu, lęku. Zasiądą oni za kierownicami samochodów, motocykli oraz quadów. Niektórzy staną na ich dachach, maskach oraz bagażnikach, aby w sposób niewyobrażalny dokonać rzeczy niemal niemożliwych. W programie kaskaderskiego show znajdą się najdłuższe skoki przez płonące koła, ujarzmianie "beemek" oraz jazdy na dwóch kołach. Jak zapowiada Krzysztof Madaliński, organizator imprezy, do Torunia przyjadą tylko najlepsi z najlepszych, w tym elitarna grupa zawodowców z Paroubek Studio Praha. Zaproszenie przyjęli od toruńskiego klubu BMW M-Power Club.

Start: godzina 15.00, miejsce: Motoarena, Toruń
Ceny biletów: 30zł - normalny, 20zł - ulgowy (dzieci do lat 12), wstęp wolny - dzieci do lat 3.

 

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Nadesłane Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 1Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 2Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 3Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 4Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 5Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 6Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 7Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 8Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 9Na Motoarenie w Toruniu zaprezentuja sie kaskaderzy z Paroubek Studio Praha - 10

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska