Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Zwycięża Zimowe Przedstawienie, Garaż Mariana wyróżniony

Data publikacji: 2010-03-10

Znamy już zwycięzców pierwszego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez redakcję JazdyMiejskiej. Z małym, zimowym poślizgiem publikujemy najlepsze prace naszych Czytelników-fotografów. Nagroda główna jedzie do Bartka

Ponad dziesięć prac nadesłano na zimowy konkurs fotograficzny pod hasłem "Auto Zimą". Była to zarazem pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez naszą redakcję. Wszystkim uczestnikom-fotografom dziękujemy za udział i nadesłane prace, a Czytelnikom za liczne "kliknięcia" i głosowania na najciekawsze z nich.

Nagrodą główną w konkursie była replika wyścigowego Renault Alpine z Rajdu Monte Carlo, ufundowana przez firmę Arlan z Torunia. Model francuskiej rajdówki jedzie do Bartka Kończewskiego, którego zdjęcie "Zimowe Przedstawienie" zdobyło pierwsze miejsce w konkursie.

W naszej opinii urok rodzimego "maluszka" lekko przysypanego śniegiem przywołało wspomnienia z młodości. W tle Baj Pomorski, za autem latarnia rzucająca romantyczny żółty blask na polskiego Fiata 126p. Nie zabrakło również padającego śniegu, efektownie rozmytego w blasku lampy i uzyskanego dzięki długiemu czasu naświetlania. Zdjęcie wykonane w ciekawym klimacie, pozbawione szutecznego błysku flasha, które z pewnością zepsuło by ten czarodziejski klimat. Ciekawi jesteśmy, czy rano właściciel mógł spokojnie wyjechać swoim autem z zaśnieżonego parkingu.

W opinii naszych Czytelników wielkie brawa i uznanie należą się Łukaszowi Zdobych za zdjęcie zatytułowane "Garaż Mariana". Ponad trzy tysiące odsłon uczyniło z "Garażu" bezapelacyjnego lidera naszego zimowego konkursu. Choć zdjęcie nie ujmuje "sztuką", to jednak trafnie oddaje to, co działo się przez kilka ostatnich miesięcy na osiedlowych parkingach, czyli polskiej życzliwości. Z uwagi na tak wielką popularność tej pracy postanowiliśmy przyznać jej dodatkową nagrodę w kategorii "poczucie humoru" i przekazać ją Łukaszowi Zdobych. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Zimowe przedstawienie. Autor: Bartek Kończewski

Garaż Mariana. Autor: Łukasz Zdobych

Zimowy kołpak. Autor: Naczelny

Wybierz swój kolor. Autor: Naczelny

Zaspa śnieżna. Autor: Bizon23

Poznań Rataje. Autor: Mateusz

Auto do nieskardzenia. Autor: Arek23

Odkopałem - nie masz prawa tutaj parkować. Autor: walles

Madzia zimą :). Autor: Mati

Zimowa kołderka. Autor: Michusz

Zasypana eLka. Autor: Bogdan

Przy okazji spieszymy z przeprosinami, że wyniki zimowego konkursu nieco się opóźniły. Niestety prace nad ciągłą aktualizacją serwisu i przygotowywaniem dla Was nowych i ciekawych materiałów, spowodowały ten zimowy poślizg. Przeprosiny kierujemy specjalnie do jednego z naszych Czytelników, który ostatnio wytrwale zalewa nas mailami i zdjęciami przypominającymi o wynikach konkursu. Dziękujemy za czujność, zaległość nadrobiona, a zwycięzcy, mamy nadzieję, będą zadowoleni z nagród.

Do zobaczenia przy kolejnych konkursach, a te z pewnością pojawią się na łamach naszego portalu.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska