Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Mechanicy z Torunia też walczą o mistrzostwo

Data publikacji: 2010-04-22

Trwają zmagania o tytuł Najlepszego Mechanika Regionu 2010. Najlepsi spotkają się na pierwszych mistrzostwach Polski fachowców tej branży.

W dotychczasowych eliminacjach bardzo dobrze wypadli pracownicy serwisów toruńskiej spółki Bednarscy. Krzysztofowie - Stachowski (Toyota) i Tylus (Mazda) mają szansę powalczyć z najlepszymi mechanikami stacji dilerskich z całego województwa o mistrzostwo w regionie.

Paweł Bednarski, dyrektor zarządzający stacji dilerskiej Mazdy w Łysomicach, nie stresował się zbytnio weryfikacją umiejętności pracowników.
- Jeśli chodzi o ich wiedzę, to jestem zupełnie spokojny. To bardzo doświadczeni mechanicy, dadzą sobie radę - podkreślał w trakcie eliminacji.
Pracownicy serwisów odpowiadali na szereg pytań teoretycznych, dotyczących techniki oraz tajników tego fachu. Drugi z etapów był już czysto praktyczny. Wstępnie przyglądano się pracy specjalistów na samochodach klientów serwisu. Później musieli oni rozpoznać i usunąć dwie celowo wprowadzone w autach dilera usterki.

Finał regionalny zaplanowano na 14-16 maja w bydgoskiej hali Łuczniczka. Jego zwycięzcy awansują do pierwszych Mistrzostw Polski Mechaników Samochodowych, które odbędą się tydzień później w Myślęcinku pod Bydgoszczą podczas Truck&Bus Show 2010.

Źródło: Toyota Bednarscy

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska