Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Rozstrzygnięty został konkurs, w którym do wygrania były koszulki i czapeczka z Ducati Toruń.

Gadżety Ducati rozdane

Data publikacji: 2012-06-05

Mercedes SLK 55 AMG - taka była prawidłowa odpowiedź w konkursie zorganizowanym wspólnie z toruńskim salonem Ducati AF Motors. Zwycięzcy otrzymali oryginalne gadżety z kolekcji włoskich rumaków.

Kilka dni temu naszych Czytelników i fanów marki Ducati zaprosiliśmy do konkursu. Zadanie polegało na odgadnięciu, jaki model Mercedesa AMG towarzyszył przy sesji zdjęciowej z żółtym Ducati StreetFighter. Oczywiście było to SLK 55 AMG.

Na naszą redakcyjną skrzynkę wpłynęło przeszło sto odpowiedzi. Niestety zadanie nie dla wszystkich okazało się łatwe. Na szczęście na oficjalnym "fanpejdżu" Ducati Toruń szybko można było znaleźć podpowiedź i jeszcze raz przesłać swoją, tym razem juz prawidłową, odpowiedź. Większość uczestników zabawy dołączyła też do fanów Ducati Toruń na Facebooku. Warto, bowiem często dzieje się tam coś ciekawego związanego z włoskimi motocyklami.

Oto zwycięzcy konkursu:

1. Agata Kościecha (koszulka Ducati)
2. Łukasz Jóźwiak (koszulka Ducati)
3. Radosław Dembowski (czapeczka Ducati)

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt z organizatorem zabawy, Michałem Jasińskim z salonu Ducati w Toruniu (michal.jasinski@ducatitorun.pl) lub bezpośrednio przez profil na FB.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska