Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Mini-Max będzie miał miliony widzów

Data publikacji: 2010-04-20

Na najbliższy wtorek zaplanowana jest telewizyjna premiera reportażu poświęconego jednemu z najbardziej niezwykłych pasjonatów rajdów samochodowych z naszego regionu.

Torunianin Łukasz Brunacki urodził się praktycznie bez rąk. Wrodzona determinacja i chęć przeżywania wielkich emocji, okazały się silniejsze od kalectwa. Zawsze za jego plecami stali bliscy, którzy pomagali mu zmagać się z bezwzględnym losem. Dzięki temu wszystkiemu niepełnosprawność stała się dla Łukasza nie wyrokiem, a wyzwaniem.
Chłopak nigdy nie zwątpił w sens życia. Co chwila stawiał przed sobą bardzo ambitne cele, które skrupulatnie realizował. Życiowych sukcesów może mu pozazdrościć wielu w pełni sprawnych rówieśników.

Mimo braku dłoni, zdaniem kolegów ze szkoły, pisał najładniej z całej klasy. Skończył dzienne studia na UMK, znalazł miłość swojego życia, podjął pracę. Jednak czegoś nadal było mu brak, pasji, którą później odnalazł w sporcie samochodowym.
Po namowach Jana Balceraka, wiceprezesa Automobilklubu Toruńskiego ds. sportowych, zdecydował się na pierwszy start w życiu. Areną był tor "Poligon", podczas jednej z rund Samochodowych Mistrzostw Torunia "Mini-Max". Potem przyszedł czas na kolejne zmagania.

Jeśli chcecie przekonać się, jak Łukasz radzi sobie za kierownicą, posłuchać jego wspomnień z przejażdżki u boku Jacka Ptaszka Toyotą Corollą WRC i poznać marzenia tego sympatycznego 29-latka, to powinniście, wspólnie kilkoma milionami innych telewidzów, w przyszły wtorek wieczorem (27 kwietnia) włączyć TVP2. Wśród kilku filmów w Magazynie Ekspresu Reporterów (początek o godz. 21.40) prawdopodobnie zobaczyć będzie można tenże reportaż, kręcony częściowo podczas drugiej ubiegłorocznej rundy Mini-Max. Jego autorami są redaktor JazdyMiejskiej Tomasz Niejadlik i grupa producencka "Akabar". Materiał miał pierwotnie ukazać się w telewizji 20 kwietnia, lecz gospodarze magazynu w ostatniej chwili zdecydowali się przesunąć jego emisję na rzecz reportaży przypominających sylwetki Lecha i Marii Kaczyńskich.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Tomasz Niejadlik  - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska