Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Cena wersji Mazda3 MPS: 123 900 zł brutto

Mazda MPS na 10-lecie Zoom-Zoom

Data publikacji: 2012-10-22

Mazda wprowadza do oferty specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która można już kupić w polskich salonach. Do nabycia jest zaledwie... 10 egzemplarzy Mazdy3 MPS.

Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy stylizacji zewnętrznej. Dostępna będzie w dwóch kolorach: białym (Crystal White Pearl) i czerwonym (Velocity Red), a jej cechą charakterystyczną są boczne lusterka oraz spód tylnego spoilera w kolorze czarnym. Dodatkowo Mazda3 MPS jest oferowana z 18-calowymi felgami aluminiowymi w ciemnym kolorze Gunmetal, a całość dopełnia spód tylnego zderzaka w kolorze Dark Metallic.

Mazda3 MPS to najmocniejsza wersja "trójki"  - Mazda Performance Series (MPS), która sprawi, że serca miłośników sportowych samochodów zabiją szybciej. To wyjątkowa kombinacja radości z jazdy z funkcjonalnością samochodu kompaktowego. Mazda3 MPS wyposażona jest w kolejną generację benzynowego silnika MZR 2.3-litra DISI (260 KM), ma dynamiczny design, świetne właściwości jezdne, zapewnia sportowe prowadzenie, a jednocześnie komfort dla pasażerów - to wszystko jako wyposażenie standardowe.

Entuzjazm, dynamizm i sportowy duch - to wartości tworzące DNA Mazdy. Od 2002 r. w jednoznaczny sposób definiują one zarówno samochody marki, jak i ludzi, którzy je projektują, rozwijają i produkują.

Zoom-Zoom to coś znacznie więcej, niż tylko próba budowania świadomości marki - to integralna i nieodłączna cecha wszystkich samochodów Mazdy. Wytyczne dotyczące podstawowej charakterystyki każdego nowego modelu Mazdy, spisane są na jednej kartce, którą otrzymuje główny inżynier odpowiedzialny za projekt samochodu.

10 lat Zoom-Zoom to idealny moment na wprowadzenie do gamy wersji limitowanej Mazdy3 MPS, która w pełni oddaje założenia tej filozofii.

Wersja limitowana Mazda3 MPS w skrócie:

- Dwukolorowe nadwozie, lakier metalizowany,
- Silnik 2,3L DISI 260 KM z 6-przełożeniową ręczną skrzynią biegów,
- Mechanizm różnicowy o ograniczonym tarciu wewnętrznym LSD,
- Audio BOSE , zmieniarka na 6 CD,
- Półskórzana tapicerka,
- Reflektory bi-ksenonowe z systemem AFS,
- ABS/EBD/EBA/ DSC/ TCS,
- RVM - system monitoringu strefy za samochodem,
- Zaawansowany system dostępu bez kluczyka,
- Przednie i boczne poduszki powietrzne,
- Tempomat i Bluetooth
- Klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa,
- Podgrzewane fotele,
- Komputer pokładowy,
- Wejście AUX,
- Elektrycznie regulowane szyby i lusterka boczne,
- Reflektory przeciwmgielne,
- Tylny spojler lakierowany na czarno od spodu,
- Czarny spód tylnego zderzaka,
- Zestaw Sport Appearance Pack,
- 18-calowe aluminiowe koła w ciemnym stalowym kolorze Gunmetal.

Cena wersji Mazda3 MPS: 123 900 zł brutto.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska