Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka

Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani

Data publikacji: 2015-10-28

Jeśli znajdowalibyście się w miniony weekend w pobliżu Santa Pod w Anglii, na pewno usłyszelibyście ryk tysięcy koni mechanicznych. Ken Block, Ryan Tuerck i wielu innych kierowców Gymkhany pojawiło się na torze w Northamptonshire.

Finały serii Gymkhana GRiD w miniony weekend gościły zawodników z całej Europy, a także kierowców z USA, którzy pojawili się na finałowych rozgrywkach. Dla wielu z nich to był koniec długiego sezonu. Współzawodniczyli z dwoma ikonami tego sportu - Kenem Blockiem i Ryanem Tuerckiem.

Zawody podzielone były na dwie kategorie: aut z napędem na obie osie (AWD) i z napędem na tylną oś (RWD). To jednak weterani ukradli całe show. Dmitrij Sribnyj (Subaru WRX GC8) wykręcił najszybszy czas i pokonał Lewisa Jonesa i Jake?a Archera, którzy ostateczni skończyli kolejno na drugim i trzecim miejscu. W pokazowym pojedynku na koniec dnia Dmitrij pokonał nawet samego Kena Blocka.

Ken natomiast tak podsumował udany finał Gymkhany GRiD: To był niesamowicie fajny weekend i bardzo podobało mi się oglądanie walczących kolegów. Dmitrij świetnie jechał podczas naszego pojedynku więc gratulacje! Dziękuję Monsterowi za zorganizowanie tak wspaniałego eventu i wszystkim fanom, którzy przyjechali nas oglądać.

Luke Woodham (Nissan 200SX S14a) to kolejny zawodnik zdeterminowany, by ponownie zdobyć tytuł w RWD. Dał niezły pokaz swoich umiejętności i po raz kolejny stanął na najwyższym stopniu podium. Jego najbliżsi rywale: Danny Cross i Adam Elder stanęli obok niego na pudle. W nagrodę Luke stanął w szranki z legendą FD Ryanem Tuerckiem w jego Escorcie mk2 i to ostatecznie Ryan pokonał zwycięzcę.

Santa Pod i Gymkhana GRiD przechodzą do historii. Czekamy na kolejne show w 2016 roku!

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 1Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 2Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 3Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 4Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 5Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 6Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 7Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 8Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 9Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 10Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 11Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 12Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 13Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 14Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 15Mistrzowie Gymkhany GRiD ukoronowani w towarzystwie Kena Blocka i Ryana Tuercka   - 16

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska