Ogłoszenia sprzedaż samochodu
W MotoOrkiestrze udział może wziąć każdy, kto wrzuci odpowiednią sumę polskich złotych do specjalnyc

Zagramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Data publikacji: 2012-01-05

Na tą chwilę czekaliśmy z utęsknieniem. W piątek toruński sztab WOŚP poinformował nas, że jest zgoda. 8. stycznia silniki przeróżnych sportowych maszyn zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncertować będziemy na Jordankach.

Sporo atrakcji czekać będzie na mieszkańców Torunia podczas XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 8. stycznia (niedziela). W tym roku do akcji zbierania pieniędzy na zakup najnowocześniejszego sprzętu dla ratowania życia wcześniaków  włączają się fani motoryzacji. W samym centrum Torunia, na Jordankach, pojawią się specjaliści od wyścigów, rajdów, rallycrossu i driftingu. Będzie naprawdę gorąco!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Toruń 2011Choć w tym momencie trudno mówić o jakiś szczegółach, to jednak organizatorzy Moto Orkiestry nie marnują czasu i starają się przygotować ciekawe propozycje. Na Jordankach będzie można licytować przejazdy na prawym fotelu driftowozu, rajdówki czy rallycrossowej maszyny.

Swój udział już zapowiedział Marcin Wicik, który do Torunia przyjedzie... Fordem Transitem. Nie jest to jednak seryjny van, którego możemy zamówić sobie w salonie. Pomarańczowy "autobus" został przebudowany na... pierwszy na świecie driftowóz! Pod maską znalazł się potężny silnik V8 z BMW, a w środku znajdziemy kilka sztuk kubełkowych foteli. W stajni Wicik Motorsport znajdziemy dodatkowo Nissana 200SX. Ci, którzy u naszych wolontariuszy uiszczą wpłatę 50zł, będą mieli okazję w czasie jazdy pooglądać Jordanki przez boczną szybę.

Jest już pewne, że w MotoOrkiestrze zagrają "beemki" ze stajni Valvoline PUZ Drift Team. Na placu pojawią się dwa potężne driftowozy o łącznej mocy przekraczającej 700 KM! Zwycięzcy licytacji będą mogli zasiąść na prawym fotelu w towarzystwie Marcina Mospinka i Grzegorza Hypkiego, tegorocznego vicemistrza Polski w drifcie. Zespół z podtoruńskiej Brzozówki przygotuje również dodatkowe atrakcje, w tym licytacje oryginalnych gadżetów zespołu. Jak zapewnia nas Krzysztof Jędrzejewski, szef zespołu, na brak emocji i nieziemskich przeżyć nikt nie będzie narzekał.

Swoje rallycrossowe maszyny wystawią Andrzej Szyszkowski (Peugeot 106 Maxi, Automobilklub Toruński) oraz Michał Guranowski (Volkswagen Polo, PBD Bielczyny Team), który po kilkuletniej przerwie powraca do ścigania. Licytować będzie można również przejazdy popularnymi rajdówkami. Do specjalnych pokazów swoje auta udostępnią choćby Szymon Świątkowski (Fiat CC, rajdowy mistrz Torunia w klasie 2), Maciej Erdmann (Renault Megane Coupe), Mateusz Siłakowski (Fiat Seicento, rajdowy mistrz Torunia, klasa 1), Paweł Bartoszewicz (Honda Civic, rajdowy vicemistrz Torunia w generalce) czy Wiktor Mączkowski z Nowego Miasta Lubawskiego (Citroen C2 VTS). Na torze pojawi się także Marcin Nawrocki wraz ze swoim niepowtarzalnym Fiatem 126p ze stajni ETG Motorsport. Więcej o tym aucie możecie przeczytać tutaj - Posłuchaj, jak należy korzystać z malucha.

Najmłodsi mieszkańcy, którzy przyjdą 8. stycznia na Jordanki, będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia za kierownicą profesjonalnych kartów (którymi ścigał się Hubert Ptaszek czy Maksym Guranowski) oraz skorzystać z jazdy próbnej quadem czy też off-roadowym modelem zdalnie sterowanym. Pojazdy te udostępni firma Mat-Mar-Kart z Torunia. Będzie też okazja do spotkania z prawidziwym Świętym Mikołajem.

W MotoOrkiestrze udział może wziąć każdy, kto wrzuci odpowiednią sumę polskich złotych do specjalnych, orkiestrowych puszek. Wysokość "wpisowego" będzie uzależniona od klasy i mocy samochodu. Spośród wszystkich uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody. W puli prezentów mamy już bezpłatne karnety na myjnię samochodową oraz zestawy kosmetyków dla... auta.

Jeśli masz ciekawe auto, chciałbyś zaprezentować je mieszkańcom i wziąć udział w MotoOrkiestrze - napisz do nas: redakcja@jazdamiejska.pl. Czekamy na właścicieli oryginalnych Polonezów, Fiatów 126p czy mocno podrasowanych SEAT-ów, BMW i Mercedesów. Każda inna marka jest również mile widziana. Czekamy także na wszystkich fanów i miłośników motoryzacji, którzy chcieliby finansowo wspomóc WOŚP. Można wpłacać na specjalne konto dowolną sumę polskich złotych, a my zapewnimy dobre miejsce reklamowe podczas imprezy, na telebimie na Rynku Staromiejskim oraz na naszym portalu. Zagrajmy wspólnie!

Organizatorami MotoOrkiestry w Toruniu są BMW M-Power Club, Automobilklub Toruński oraz portal JazdaMiejska.pl. Patronat medialny sprawują CoWToruniu.pl, Radio ESKA, Wirtualny Toruń, Toruń24.tv oraz JazdaMiejska.

Jeździsz, wygrywasz !

Na wszystkich uczestników toruńskiej MotoOrkiestry czekać będą atrakcyjne gadżety i upominki. Spośród wszystkich osób, które w niedzielę wrzucą do puszek odpowiednie "wpisowe" rozlosujemy fanty ufundowane przez przyjaciół MotoOrkiestry.

Oto, co można wygrać:
- 50 x pakietów usług serwisowych, od firmy Norauto Toruń
- 3 x klucze EuroKey na bezdotykową myjnię automatyczną przy ulicy Bażyńskich, od firmy Anika
- 3 x zestawy kosmetyków samochodowych, od firmy Auto SPA
- 1 x oryginalne polo Mazdy, od firmy Mazda Bednarscy
- 3 x unikatowe albumy o Japonii, od firmy Mazda Bednarscy
- 3 x oryginalne koszulki z logo Honda, od firmy Honda SMH Toruń
- 2 x kupony na kursy doszkalające, od firmy Auto-SPEED
- 3 x modeliki zdalnie sterowane, od firmy KODOS oraz Inter Model
- 3 x karnety na bezpłatne szkolenie na płycie poślizgowej, od firmy Szkoła Jazdy RAJDER
- 36 x wosków samochodowych, od firmy VIP Dystrybucja
- 30 x atlasów narciarskich, od firmy VIP Dystrybucja
- 10 x przewodników dla narciarzy, od firmy VIP Dystrybucja
- 1 x globus 32 fizyczno-polityczny, podświetlany, od firmy VIP Dystrybucja
- 1 x polo z logo JazdaMiejska.pl
- filmy DVD, od firmy Monroe
- gadżety tuningowe, od firmy JARPOL
- gadżety z oryginalnej kolekcji Subaru, od firmy Subaru REISKI
- 2 x karnety na 15-minutowy wyścig na torze kartingowym Racing KAMAT w Bydgoszczy

 

HARMONOGRAM MOTOORKIESTRY W TORUNIU

10.00 - trening zawodników
11.00 - oficjalne rozpoczęcie MotoOrkiestry, prezentacja zawodników
11.15 - licytacje przejazdów z kierowcami - zobacz listę aut i wysokość "wpisowego"
  - symulator dachowania - od 20 zł
  - przejażdżki quadami - od 20 zł
  - przejażdżki off-roadowym modelem zdalnie sterowanym - 5 min/5 zł
  - wystawa samochodów Mercedes-Benz (z klubu Mercedes-Benz Club Toruń) oraz BMW (z BMW M-Power Klub Toruń)
14.00 - losowanie nagród wśród uczestników MotoOrkiestry
14.30 - zakończenie MotoOrkiestry

 

Partnerzy i Przyjaciele MotoOrkiestry:
Przyjaciele MotoOrkiestry w Toruniu

Chcesz do nich dołączyć? Napisz do nas: redakcja@jazdamiejska.pl

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska