Ogłoszenia sprzedaż samochodu
INTER CARS MOTOR SHOW stanie się miejscem spektakularnego wydarzenia motoryzacyjnego.

Od rajdówek po bokserską galę

Data publikacji: 2012-08-31

W pierwszy weekend września teren lotniska na Bemowie zamieni się w wielką arenę, na której wystąpią znane nazwiska ze świata sportów motorowych oraz sceny muzycznej.

INTER CARS MOTOR SHOW stanie się miejscem spektakularnego wydarzenia motoryzacyjnego. W jednym miejscu spotkają się najbardziej znani kierowcy rajdowi m.in.: Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar, Krzysztof Hołowczyc, Maciej Oleksowicz. Właśnie z udziałem tych zawodników na płycie lotniska Bemowo w Warszawie odbędzie się widowiskowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Master Race.

Na arenie oczywiście nie zabraknie driftów i zawrotnych prędkości w wykonaniu czołowych zawodników polskiej sceny driftingowej oraz Bartka Ostałowskiego, który jako jedyny, prowadzi samochód stopami i posiada licencję rajdową.

Ogromną popularnością cieszą się pokazy w formie stunt. Są to niezwykłe wyczyny na motocyklach polegające na popisowej jeździe na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Stunt motocyklowy reprezentowany będzie przez znanego Huberta Raptownego. Kaskaderskie samochodowe show zobaczymy w wykonaniu słynnego Terry Granta, który swoimi wyczynami wpisał się już do księgi Guinessa. Ponadto zobaczymy freestyle MotoCross, czyli FMX, powietrzne akrobacje wykonywane przez motocyklistów skaczących na rampach! Wystąpią najlepsi zawodnicy w Polsce: Bartek Ogłaza, Artur Puzio. Niesamowite widowisko, zapierające dech w piersiach. To trzeba zobaczyć!

Nie zabraknie również Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska, czyli oficjalnego zespołu stunterskigo, producenta motocykli - Triumph. W jego skład wchodzą czołowi polscy stunterzy: Fragment i Beku.

Nie lada gratką dla miłośników jednośladów będzie stoisko Outlet Inter Motors gdzie będą dostępne ubiory, kaski i akcesoria motocyklowe przecenione nawet o 80%! W ofercie znajdą się końcówki kolekcji, m.in.: Alpinestars, FLY, Macna, Ixon, Adrenaline, AGV, Suomy, Shark, Box i wiele innych.

DRAG SHOW

To wielkie motoryzacyjne widowisko zostanie wzbogacone o pokazy typu Drag Show. Drag racing wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a w Polsce znany jest w pod nazwą wyścigi równoległe, w których dwa pojazdy (najczęściej samochody lub motocykle) mają pokonać w jak najkrótszym czasie odcinek 1/4 mili (402,3m). Wyścigi w Polsce zrzeszają coraz większą grupę zainteresowanych i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Na warszawskim Bemowie w Corvette VTG 4x4 siądzie rekordzista Europy na 1/4 mili - Grzegorz Staszewski, widzowie będą mogli podziwiać także Marcina Blautha w Camaro 4x4 i Chevy Pick Up. Niespotykaną atrakcją będzie także Globe of Speed, w której może jeździć aż 4 motocyklistów jednocześnie! Jednak niewątpliwie największymi i zarazem najgłośniejszymi atrakcjami będą przejazdy Jet-Car?a i Jet-Bike?a. Pojazdy prowadzone przez Gerda Habermanna posiadają silniki odrzutowe i jeśli chodzi o motocykl to jest to jedyny egzemplarz w Europie. Będzie więc wiele unikatowych motoryzacyjnych atrakcji!

SCENA MOTOR SHOW

Ale to nie koniec niespodzianek dla naszych gości, ponieważ impreza będzie wzbogacona o pokazy sceniczne, w których wystąpią znani muzyczni wykonawcy. Świetnym uzupełnieniem atrakcji odbywających się na płycie lotniska będą występy na scenie. W sobotę na scenie zagra MROZU a w niedzielę MAJA KLESZCZ & INCARNATIONS oraz MONIKA BRODKA! Poza tym na scenie dwukrotnie wystąpi ze swoim kabaretowym programem Szymon Majewski, który również będzie pełnił rolę konferansjera. Za prowadzenie oraz komentarz części motoryzacyjnej odpowiada Adam Kornacki.

10.000 MIEJSC NA TRYBUNACH!

W trakcie dwudniowych pokazów widzowie będą mogli odczuć na własnej skórze emocje związane z niepowtarzalną dawką mocy i adrenaliny sportu samochodowego, ale także spędzić miło czas wraz z przyjaciółmi i najbliższymi. Wokół areny zostaną zbudowane trybuny, które umożliwią odwiedzającym oglądanie pokazów w wygodnych warunkach i bardzo dobrej widoczności. Na terenie lotniska powstaną także inne atrakcje dla odwiedzających.

INTER CARS MOTOR SHOW będzie imprezą otwartą dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko pasjonatów motoryzacji, ale także i rodzin, które będą chciały spędzić ostatni wakacyjny weekend na świeżym powietrzu. Wejście na imprezę będzie możliwe za okazaniem biletu. INTER CARS MOTOR SHOW to niezwykle widowiskowa impreza, która dostarczy widzom niepowtarzalnej dawki przeżyć. Warto tam być w ostatni weekend wakacji!

Organizator: Inter Cars
Sponsorami imprezy są: Bridgestone, Castrol Edge, Motointegrator.pl
Partnerzy: Dzielnica Bemowo, RMF Maxxx

Warszawa, Lotnisko Bemowo, wejście od Piastów Śląskich
Termin: 1-2.09.2012 r.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska