Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
5-6 października fanów czterech kółek czeka więc solidna dawka emocji.

Od limuzyn po rajdówki RC

Data publikacji: 2013-10-03

Już po raz siódmy Centrum Targowe "PARK" zamieni się w wielobrandowy salon samochodowy. W tym roku do Torunia zjadą też finaliści ogólnopolskiego konkursu dB Drag racing, na najgłośniejszy i najbardziej stuningowany samochód.

Motoryzacyjny kryzys widać pomału mija. Toruńskie Centrum Targowe "PARK" przy Szosie Bydgoskiej 3 już w najbliższy weekend (5-6.10) zapełni się po same brzegi najnowszymi modelami samochodów, i to w różnych skalach.

Swoje perełki wystawią lokalni dilerzy z Kujaw i Pomorza. Będzie okazja zapoznać się z nowościami Renault, Dacii, Mazdy, Toyoty, Skody, Forda oraz KIA. Prosto z Frankfurtu do Torunia przyjadą również tegoroczne premiery: Nissan Note i Nissan Micra, Suzuki SX4 S-Cross oraz Audi A3. Nie zabraknie oczywiście wydarzeń specjalnych - pierwszej w Polsce prezentacji SSangYoung Rodiusa, następcy dość kontrowersyjnego SUVa, czy pokazu czterokołowego pojazdu, który może być prowadzony już przez czternastolatka.

Toruńskie targi to jednak nie tylko najnowsze i pachnące samochody. Na trwającej cały weekend imprezie zaprezentują się także firmy ubezpieczeniowe, warsztaty i hurtownie motoryzacyjne oraz specjaliści od renowacji lakieru i wnętrza. Na małe emocje zaprasza toruńsko-krakowski zespół rajdowy Subaru Poland RC Team. Na swoim stoisku zaprezentują wyczynowe modele zdalnie sterowane oraz repliki polskich kierowców rajdowych. Będzie okazja zapoznać się z tematyką rajdów w małej skali, dowiedzieć się jak zacząć przygodę z modelami i rozpocząć starty w toruńskich zawodach modeli RC.

Podczas Moto-Tor nie lada gratka czeka na miłośników oryginalnych stylizacji i niepowtarzalnego dźwięku. Siódma edycja toruńskich spotkań z motoryzacją będzie miejscem walki o mistrzowski tytuł w ogólnopolskim konkursie dB Drag racing, organizowanym przez GND Car Audio. Oprócz rywalizacji na najgłośniejsze auto zlotu, właściciele tuningowych maszyn ścigać się będą w formule Bass Race oraz dB Tuning Cup. Zawody w Toruniu wyłonią więc najlepiej stuningowany samochód (felgi, zmiany stylistyczne, wnętrze), najgłośniejszy oraz generujący największą liczbę basów. Uczestnicy zostaną podzieleni na klasy, a nad całością czuwać będą multipunktowi sędziowie, również z Niemiec.

5-6 października fanów czterech kółek czeka więc solidna dawka emocji.

CO, KIEDY, GDZIE - MOTO-TOR 2013

5-6.10.2013
Toruń, ul. Szosa Bydgoska 3, Toruń
godz. 10:00 - 17:00
bilety: 2/4 zł

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska