Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Mistrzowie motocrossu znowu w regionie

Data publikacji: 2010-08-04

Do Lipna w najbliższą niedzielę ósmego sierpnia po raz kolejny zajdą najlepsi polscy motocrossowcy. Nie zabraknie wśród nich także reprezentantów naszego województwa.

Kochacie ostrą terenową jazdę na motocyklu? Lubicie sobie polatać na dwukołowej maszynce? Jeśli tak, to z pewnością w najbliższy weekend powinniście wybrać się na lipnowski tor przy ul. Wyszyńskiego. Nawet jeśli nie startujecie w krajowym czempionacie, to przyjedźcie chociaż podpatrzeć, jak to robią prawdziwi fachowcy.

W niedzielę emocje sięgną zenitu, gdy na tor wyjadą uczestnicy trzeciej rundy motocrossowych mistrzostw Polski w klasach MX85 i MX2. W Lipnie ścigać się będą także uczestnicy pucharu kraju w klasie Weteran.

W zawodach wezmą udział również zawodnicy z naszego regionu. Swój start zapowiedział między innymi Sebastian Banaś z Amrol Teamu, który po dwóch pierwszych rundach mistrzostw zajmuje w swojej klasie wysokie, siódme miejsce w generalce.

Organizatorem zmagań jest Lipnowski Klub Sportowy "Jastrząb" Lipno. Z kolei za miesiąc, a konkretnie piątego września, najlepsi polscy zawodnicy w klasach MX65, MX1 i MX2 Junior spotkają się w Chełmnie.

Autor: Tomasz Niejadlik

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska