Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Mustang Race 2014 start w Toruniu

Mustangi na toruńskim rynku

Data publikacji: 2014-08-05

Już czwarty raz odbędzie się jedna z najciekawszych lifestylowo-motoryzacyjnych imprez - MUSTANG RACE 2014. Edycje tej imprezy z lat ubiegłych pokazały jak wielkim zainteresowaniem cieszą się Mustangi zarówno w Polsce jak i w Czechach, Niemczech czy Rosji.

Mustang Race 2014 to kolejna odsłona promocji motoryzacji USA w jej najlepszym ujęciu. Po starcie z Torunia zawitamy do Malborka, Gdyni, Kołobrzegu i Międzyzdrojów. Tak jak w poprzednich edycjach Mustang Race, najważniejsza będzie dobra zabawa, gra fair-play, wspaniała atmosfera budująca się wokół Mustangów i ich pasjonatów. Jak co roku spodziewamy się dużego odzewu ze strony publiczności, które licznie odwiedza miejsca w których się zatrzymujemy, aby pokazać część historii motoryzacji Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

W Mustang Race 2014 startują 42 załogi z Polski, 7 z Niemiec i 3 z Rosji. Łączna moc aut to ponad 15 000 koni mechanicznych. W rajdzie biorą udział auta reprezentujące wszystkie generacje samochodu począwszy od 1964 roku. Obok klasycznych kabrioletów i fastbacków, będzie można zobaczyć wiele limitowanych edycji np.: Bullit, Boss302, Mach1, Shelby, California Special, Saleen, Laguna Seca. Uczestnicy będą mieli do pokonania ponad 700 km tras gdzie czekają na nich zawody i konkursy sprawnościowe.

Harmonogram imprezy:
13 sierpnia środa - Toruń Start
12:00 - start imprezy na terenie toru kartingowego Awix koło Motoareny.
17:00 - wyjazd z hotelu Filmar i przejazd zwartą grupą na Rynek Nowomiejski.
17:30 - 20:00 wystawa statyczna na Rynku Nowomiejskim i wystawa kilku Mustangów na Rynku Staromiejskim.

14 sierpnia czwartek - Malbork i Gdynia
Godzina 9:00 - wyjazd z hotelu Filmar w Toruniu
11:00 - 14:00 - przejazd zwartą grupą przez Malbork i zawody na terenie Parku Machin Oblężniczych koło Zamku
17:30 - wyjazd w zwartej grupie spod Hotelu Gdynia w Gdyni i przejazd na parking przed Akwarium Gdyńskim na Skwerze Kościuszki
18:00 - 20:00 - wystawa statyczna i konkurs w jeździe precyzyjnej.

15 sierpnia piątek - Kołobrzeg
17:00 - przejazd zwartą grupą z hotelu Marina na teren nabrzeża przy latarni morskiej.
17:30 - 19:30 - wystawa samochodów

16 sierpnia sobota - Międzyzdroje - zakończenie imprezy
17:00 - przejazd zwartą grupą z parkingu przed muzeum broni V3 na teren wystawy pomiędzy muszlą koncertową i hotelem Amber Baltic.
17:30 - 19:30 - wystawa samochodów

Gorąco zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ? osoby prywatne, organizacje, firmy - aby wspólnie tworzyć wydarzenie o zasięgu dostrzeganym już na całym Świecie.

Polecamy odwiedzenie strony www.mustangrace.com.pl na której oprócz bieżących informacji dotyczących Mustang Race znaleźć można wiele informacji, w tym filmów pokazujących samą imprezę jak i piękno Forda Mustanga.

Już czwarty raz odbędzie się jedna z najciekawszych lifestylowo-motoryzacyjnych imprez w Polsce - MUSTANG RACE 2014.
Edycje tej imprezy z lat ubiegłych pokazały jak wielkim zainteresowaniem cieszą się Mustangi zarówno w Polsce jak i w Czechach, Niemczech czy Rosji

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska