Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Na uczestników Night Power w Słupsku czekało wiele atrakcji po za tymi na torze.

Słupsk wieczorową porą

Data publikacji: 2013-07-13

Ryk silników i wysokooktanowa adrenalina ogarnęła tym razem ulicę Jana III Sobieskiego. W Słupsku odbyła się po raz pierwszy impreza z cyklu NIGHT POWER, który jest alternatywą dla nielegalnych ulicznych nocnych wyścigów samochodowych.

Jeszcze nigdy tylu tak mocnych aut NIGHT POWER nie gościło jak właśnie podczas tej imprezy. Samochody Teamu VTG Corvette 4x4 i Toyota Supra pokazały co potrafią. Najlepszy czas imprezy wykręcił Grzegorz Staszewski w klasie OPEN, osiągając 203 km/h, pokonał 1/8 mili w 6.228 s. Ponadto można było zobaczyć Dodge Vipera, 600-konnego Golfa czy Lexusa IS-F. To tylko niektóre perełki, które mogli podziwiać w akcji fani szybkich aut. Wielkie emocje wzbudzały także pokazy kaskaderów na quadach w wykonaniu ekipy SHOCKER ATV Group oraz pokazowe przejazdy teamu VTG. Zmagania 60 załóg z całej Polski, które mierzyły się na dystansie 1/8 mili w wyścigach równoległych, oglądało około 10 tysięcy fanów motoryzacji.

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji po za tymi na torze. Pokazy ratownictwa, strefa car audio, Tęczowy Power - miejsce zabawy i edukacji z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla dzieci, a także bogaty program artystyczny prowadzony ze sceny. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Prezydent Miasta Słupska objął imprezę honorowym patronatem. Kolejne rundy z cyklu NIGHT POWER 2013 GP odbędą się już 10 sierpnia w Łomży i 24 sierpnia w Płocku.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska