Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Nowa Mazda6 jest drugim modelem wykorzystującym technologię Skyactiv.

Nowa Mazda6

Data publikacji: 2012-07-25

Na Salonie Samochodowym w Moskwie, Mazda zaprezentuje całkowicie nową generację swojej topowej limuzyny - Mazdę 6. Auto zbudowane zostało w oparciu o technologię Skyactiv i jest drugim modelem w gamie Mazdy wykorzystującym tę technikę.

Mazda premierowo zaprezentuje całkowicie nowego sedana Mazda6 na Salonie Samochodowym w Moskwie, który odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 9 września 2012 r.

Nowa Mazda6 to już drugi z modeli Mazdy najnowszej generacji z pełnym pakietem technologii SKYACTIV, zaprojektowany zgodnie z konwencją stylizacji KODO - DUSZA RUCHU. Ponadto, jest on pierwszym modelem wyposażonym w opracowany przez Mazdę układ hamulcowy z systemem odzyskiwania energii i-ELOOP. Wprowadzenie systemu i-ELOOP wyznacza początek drugiej fazy "Building Block Strategy", czyli programu rozwijania technologii przyjaznych dla środowiska. Strategia ta zakłada kompleksowe udoskonalenia głównych podzespołów, które mają poprzedzić stopniowe wprowadzanie systemów elektrycznych w celu dalszego obniżania zużycia paliwa i emisji związków węgla.

Nowa Mazda6 została zaprojektowana z wykorzystaniem najlepszych doświadczeń Mazdy w dziedzinie rozwiązań technicznych i metod produkcji we wszystkich dziedzinach, począwszy od dynamicznych osiągów i designu, poprzez parametry ekologiczne, aż do bezpieczeństwa. Flagowy model w gamie Mazdy nowej generacji będzie wyróżniał się dostojną sylwetką, stylem oraz poziomem luksusu i komfortu oczekiwanym od pojazdów z segmentu C/D, oferując przy tym wiele przyjemności z jazdy dzięki typowej dla Mazdy elastyczności i zwrotności.

Model, który zostanie zaprezentowany w Moskwie to sedan w specyfikacji na rynek rosyjski, wyposażony w silnik benzynowy SKYACTIV G 2.0 z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz sześciobiegową przekładnię automatyczną SKYACTIV-DRIVE.

Autor: Mazda

Galeria fot. Mazda Nowa Mazda6 jest drugim modelem wykorzystującym technologię Skyactiv. - 1Nowa Mazda6 jest drugim modelem wykorzystującym technologię Skyactiv. - 2Nowa Mazda6 jest drugim modelem wykorzystującym technologię Skyactiv. - 3Nowa Mazda6 jest drugim modelem wykorzystującym technologię Skyactiv. - 4

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska