Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Ostróda zaprasza na targi motoryzacyjne

Odjechane targi w Ostródzie!

Data publikacji: 2015-07-10

Ryk silników, dym palonych gum, feeria barw i pisk opon. Co to oznacza? To może oznaczać tylko jedno - trzecią edycję targów Auto Moto Arena!

W ostatni weekend sierpnia Expo Arenę wypełnią motoryzacyjne przeżycia, największe w Północnej Polsce! Ostródzkie targi to święto dla miłośników dwóch i czterech kółek. Wystawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę, poznać oczekiwania klientów i wykreować nowe trendy, a wszyscy zwiedzający doświadczyć nowych emocji. Jakich?

Na przykład wsiąść do symulatora dachowania albo zobaczyć w akcji ekipę, która pobiła rekord świata w szybkości zmieniania barw samochodu - zrobili to w 39 minut i 26 sekund! Będą mogli też posłuchać spektakularnego brzmienia systemów audio w czasie Finału Mistrzostw Polski car audio EASCA Poland i obejrzeć efektowne metamorfozy samochodów. A także - zobaczyć auta wyścigowe i rajdówki, amerykańskie muscle cars i zabytkowe klasyki, gigantyczne monster trucki i szalonych kaskaderów na motocyklach, drift i motocross. Mało?

Mała skala dla każdego

W sierpniu ponownie pod dachem Expo Areny pojawią się zdalnie sterowane rajdówki i wyścigówki. Nasz portal, w ramach Patronatu medialnego, przygotuje atrakcję dla dużych i małych. Przez 2 dni będzie można pojeździć nie tylko mocnym samochodem sportowym w skali 1:10, ale również zbudujemy mały tor przeprawowy do jazdy sprawnościowej Jeepem Rubiconem. Każdy, kto ukończył 10 lat będzie mógł sam zasiąść za sterami profesjonalnego modelu i poczuć się jak na prawdziwym rajdzie RC. Szczegóły już niebawem.

Więcej atrakcji czeka w Expo Arenie 29-30 sierpnia.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www. automoto-arena.pl oraz na fanpage'u targów na https://www.facebook.com/automotoarena

A tak było na poprzednich edycjach
- Genewa północy
- Debiut z grubej rury

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Ostróda zaprasza na targi motoryzacyjne - 1

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska