Ogłoszenia sprzedaż samochodu
 Peugeot 301 z LPG  już w sprzedaży

Peugeot 301 z LPG już w sprzedaży

Data publikacji: 2014-02-09

Peugeot rozszerza ofertę o model Peugeot 301 w wersji z instalacją gazową. Wersja 301 Active 1.6 VTi 115 LPG w promocyjnej ofercie dla klienta indywidualnego będzie kosztować 48 900 PLN.

Na rynku polskim model Peugeot 301 LPG stanowi odpowiedź na oczekiwania klientów kierujących się przede wszystkim umiarkowaną ceną zakupu oraz niskimi kosztami eksploatacji. Peugeot 301 dzięki takim cechom jak niska masa własna, wytrzymałość oraz trwałość zastosowanych materiałów jest propozycją stanowiącą właściwy kompromis miedzy parametrami użytkowymi i kosztami utrzymania.

W ofercie z instalacją gazową modelu 301 znalazła się sprawdzona i optymalna jednostka napędowa 1.6 VTi 115 KM.

Dostawcą instalacji do Peugeot 301 jest firma Czakram, która przez ostatnie lata stała się niekwestionowanym liderem w zakresie instalacji gazowych do nowych samochodów.

Peugeot Polska jako pierwszy importer w Polsce będzie oferował zarówno montaż jak też serwisowanie instalacji gazowej także w sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Peugeot. Dla klienta marki Peugeot oznacza to nie tylko szybki i wygodny zakup, ale także obsługę w wybranym serwisie. 

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

Fifi napisał(a) dnia: 2014-02-11

Czakram to z reguły instalacje firmy BRC więc można być pewnym że wszystko bedzie w porządku ;)

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska