Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Poznań Motor Show zapowiedź

Spragnieni mocnych motoryzacyjnych wrażeń?

Data publikacji: 2017-03-30

Już w najbliższy czwartek startuje największe motoryzacyjne wydarzenie roku: Poznań Motor Show. Dla wszystkich, którzy uwielbiają delektować się pięknem samochodów i słuchać ryczących dźwięków przygotowano wiele atrakcji.

Poniżej prezentujemy kilka wydarzeń Salonu samochodowego i caravaningowego, w których trzeba wziąć udział odwiedzając Poznań Motor Show. Kolejne informacje, już niebawem.

Cztery pierścienie pokażą w Poznaniu supersportowe Audi R8 Spyder

Jak co roku, w pawilonie 3A MTP swoje samochody pokaże również Audi. Ekspozycja stoi pod znakiem aut sportowych i supersportowych, a największą jej gwiazdą będzie z pewnością Audi R8 Spyder - prawdziwy sportowiec: 397 kW (540 KM), od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy, prędkość maksymalna 318 km/h. Wyrazista stylistyka i zastosowane tu najnowocześniejsze rozwiązania, są dowodem najwyższych technicznych kompetencji marki Audi. Za właściwe brzmienie nowego Audi R8 Spyder V10 odpowiada zamontowany centralnie potężny silnik z podwójnym wtryskiem. Ten wolnossący, 5,2-litrowy motor charakteryzuje ogromne przyspieszenie. Jego ryczące dźwięki - opcjonalnie zwielokrotnione dzięki sportowemu układowi wydechowemu z lśniącymi czernią końcówkami rur wydechowych - wywołują gęsią skórkę. Wielu zwiedzających PMS 2017 z pewnością po raz pierwszy będzie miało okazję zobaczyć ten niezwykły samochód.

Spotkanie z Romualdem Koperskim

Odwiedzi nas podróżnik znany z ekstremalnych wypraw m.in. pontonem z Bajkału rzeką Leną do Oceanu Lodowatego, łódką przez Ocean Spokojny, przerobioną na kamper ciężarówką przez całą Syberię aż do Cieśniny Beringa Pan Romuald Koperski spotkanie z nami zilustruje przeźroczami. Będziemy mogli wysłuchać ekscytujących opowieści i porozmawiać z p. Romualdem o wszelkich aspektach takich podróży i przekonamy się, że nie taki wilk straszny jak go malują.

Aukcja Pojazdów Używanych NA ŻYWO i GOLF Papieża Franciszka

Pierwszy raz w Polsce i to na Poznań Motor Show! Międzynarodowa aukcja z jednoczesną opcją składania ofert z całego świata przez Internet. CARPORT, lider polskiego rynku aukcji samochodowych, robi kolejny krok do przodu. Po internetowych aukcjach samochodowych, jakie CARPORT z ogromnym sukcesem organizuje na swoim portalu aukcyjnym, przyszedł czas na aukcje pojazdów używanych na żywo, z jednoczesnym wsparciem internetowym. Blisko 40 używanych pojazdów, w tym GOLF VW, którym podróżował po Polsce Papież Franciszek! 

Narysuj samochód przyszłości

Już 7 kwietnia podczas Poznań Motor Show spółka ElectroMobility Poland przedstawi szczegóły konkursu na polski samochód elektryczny. Stawką jest produkcja seryjna warta miliony. Spotkanie odbędzie się w pawilonie nr 10, o godzinie 14:00 i jest skierowane do projektantów i potencjalnych uczestników konkursu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu zobowiązane są do dokonania wcześniejszej rejestracji poprzez poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.motorshow.pl.

Projekt zakłada stworzenie pojazdu przeznaczonego dla nowoczesnego, świadomego ekologicznie konsumenta. Będzie to auto miejskie, wpisujące się w trendy motoryzacyjnego rozwoju.

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska