Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Oba modele Mazdy prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D

Światowa premiera Mazdy6 Sport Kombi

Data publikacji: 2012-09-07

Mazda premierowo zaprezentuje nową Mazdę6 Sport Kombi na tegorocznym salonie samochodowym w Paryżu. Towarzyszyć jej będzie nowa Mazda6 w wersji sedan, która obecnie debiutuje na moskiewskim salonie samochodowym.

Oba modele Mazdy prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D o pojemności 2,2 l. Mazda6 pojawi się w sprzedaży na rynkach europejskich jeszcze w tym roku. Tegoroczny salon samochodowy w Paryżu rozpocznie się 27 września i potrwa do 14 października.

Silnik Diesla SKYACTIV-D 2.2 będzie dostępny w dwóch wersjach mocy. Obie spełniają europejskie normy emisji spalin Euro 6. Nowe kombi dodatkowo oferuje silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem SKYACTIV-G 2.0 i SKYACTIV-G 2.5.

Najnowszy model łączy najlepsze osiągnięcia Mazdy pod względem inżynierii i wiedzy technicznej, znajdujące odzwierciedlenie w dynamice jazdy, stylizacji, wpływie na środowisko oraz bezpieczeństwie. To także drugi model w gamie Mazdy nowej generacji, który łączy w sobie pełną gamę technologii SKYACTIV i nową koncepcję stylizacji "KODO - Dusza Ruchu". Nową Mazdę6 wyposażono ponadto w szereg zaawansowanych technologii związanych z bezpieczeństwem i system odzyskiwania energii podczas hamowania i-ELOOP.

Oficjalna nazwa targów to "Paris Mondial de l'Automobile 2012". Dni prasowe zaplanowano na 27 i 28 września. Wystawę będzie można odwiedzać w dniach od 29 września do 14 października.

Autor: Mazda

Galeria fot. Mazda Oba modele Mazdy prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D - 1Oba modele Mazdy prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D - 2Oba modele Mazdy prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D - 3Oba modele Mazdy prezentowane w Paryżu będą wyposażone w silnik Diesla Mazdy SKYACTIV-D - 4

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska