Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Premiera Renault Kadjar w Uni Car DWA

Renault Kadjar, wyjątkowa premiera

Data publikacji: 2015-09-06

Dość niezwykłą oprawę będzie miała premiera nowego crossovera Renault - Kadjar. Toruński salon francuskiej marki, Uni-Car DWA zamieni się w tym dniu w arenę sportów ekstremalnych. W myśl hasła "Zamiast czekać, zacznij żyć".

Nie bez powodu ambasadorem nowego crossovera Renault został Bogusław Linda. Hasło "Zamiast czekać, Zacznij żyć" pokazuje wspólną pasję obu "marek" (motoryzacyjnej i aktorskiej) - pokazuje również piękną drogę do ich realizacji. To pasja staje się motorem naszego życia, pobudza nas rano mocniej niż kawa i motywuje do działania bardziej niż pieniądze. Takie jest też nowe Renault Kadjar, o czym przekonacie się już w najbliższą sobotę.

12. września toruński salon Uni-Car DWA planuje pobudzić wszystkich mieszkańców regionu do życia, zapraszając na wyjątkowe Dni Otwarte. Gwiazdą sobotniego dnia będzie oczywiście nowy Renault Kadjar, ale zaprezentowany w niecodziennej oprawie. Na wszystkich gości czekać będzie mnóstwo atrakcji i mrożących krew w żyłach pokazów. Na osiem godzin salon przy ulicy Skłodowskiej zamieni się w przestrzeń sportów ekstremalnych. Będzie można powspinać się na specjalnej wysokogórskiej ściance, zobaczyć akrobatyczne figury na rowerach czy wystartować w wyścigach segwayów. Na najlepszych zawodników czekają nagrody: plecaki, latarki, powerbanki i wiele innych gadżetów. Do wygrania będzie także weekend z nowym Renault Kadjar!

Jeśli jednak komuś znudzi się pobyt na ziemi, zamarzy o spojrzeniu na świat z lotu ptaka, będzie mógł wystartować w "niebiańskim" konkursie, w którym nagrodą główną jest... lot PARALOTNIĄ!!!

Więcej informacji na stronie www.uni-car.pl

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska