Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Śmiertelny wypadek w Ostaszewie pod Toruniem

Nierówna walka z pociągiem

Data publikacji: 2011-03-02

Wczoraj, na oznakowanym przejeździe kolejowym w Ostaszewie pod Toruniem zginął kierowca. Późnym wieczorem toruńska drogówka była wzywana aż dwukrotnie do innych wypadków drogowych, w tym z udziałem pieszych.

Jak czytamy na portalu CoWToruniu.pl, do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj koło godziny 17.00 w Ostaszewie pod Toruniem. Kierujący samochodem marki Renault, 41 letni mężczyzna w trakcie przejazdu przez tory kolejowe nie ustąpił pierwszeństwa szynobusowi nadjeżdżającemu z kierunku Chełmży. W wyniku zderzenia kierowca samochodu poniósł śmierć na miejscu.

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 18.15 w Toruniu na ul. Poznańskiej. W tym przypadku 56-letni kierowca Renault potracił 27-letnią pieszą znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Kilkadziesiąt minut przed północą dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu otrzymał trzecie zgłoszenie o wypadku, gdzie jak ustalili policjanci, kierowca Daewoo jadąc ulicą Aleja Jana Pawła II nie udzielił pierwszeństwa 26 letniemu pieszemu, który przechodził przez jezdnię po oznakowanym przejściu. Pieszy trafił to szpitala.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wyjaśniają okoliczności tych wypadków.

Autor: CoWToruniu.pl

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska