Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Hala Łuczniczka już po raz IX gościć będzie uczestników Wystawy Samochodów Tuningowanych i Sportowyc

Tuningowe święto w Bydgoszczy

Data publikacji: 2012-09-07

Tegoroczna edycja STS Tuning Show 2012 obfitować będzie w liczne finały konkursów na najgłośniejszy, najpiękniejszy i najbardziej zmodyfikowany samochód w Polsce. O mistrzowski tytuł walczyć będą również... mechanicy.

IX Wystawa Samochodów Tuningowanych i Sportowych STS Tuning-Show zagości w Bydgoszczy już w najbliższy weekend, 8-9. września. Tradycyjnie najpiękniejsze i najdziwniejsze samochody w Polsce gościć będzie hala sportowo-widowiskowa "Łuczniczka" przy ulicy Toruńskiej 59. W sobotę i niedzielę drzwi do hali będą otwarte w godzinach 10.00 - 18.00.

W trakcie dwudniowej Wystawy odbędzie się m.in. finał mistrzostw Polski w nagłośnieniu samochodów. O ten tytuł walczyć będą auta, które w ciągu roku zostały wyłonione w drodze eliminacji w aż 20 kategoriach. W Bydgoszczy spotkają się również finaliści internetowego konkursu Best of the Best (www.bofb.pl) oraz uczestnicy III edycji Mistrzostw Polski Mechaników Samochodowych. Specjalne show przygotują także właściciele samochodów z programu MTV PIMP My Ride.

STS Tuning-Show będzie miejscem ostatniego etapu największej internetowej rywalizacji tuningowej - Best Of The Best 2012, w której wyłoniony zostanie najlepiej zmodyfikowany samochód w Polsce! Formuła BOFB jest wyjątkowa, jeszcze nigdy bowiem wybór Najlepszego z Najlepszych w tuningowym światku nie należał wyłącznie do publiczności, a to właśnie jej głosami, za pośrednictwem SMS, wybrany zostanie zwycięzca. Zdobywca tytułu Best Of the Best 2012 otrzyma nagrodę pieniężną, na którą złożą się całkowite wpływy od sponsorów oraz zysk z przesłanych w głosowaniu wiadomości SMS. Tym samym wartość nagrody głównej stale rośnie i nie ma żadnego limitu! Przewidywane są również nagrody specjalne dla zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca oraz Debiutanta Roku.

STS TUNING-SHOW pomyślany jest jako prezentacja firm profesjonalnie zajmujących się tuningiem pojazdów oraz jako wystawa samochodów tuningowanych, sportowych, prywatnych pojazdów modyfikowanych przez pasjonatów motoryzacji.
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wyboru samochodów prezentowanych wewnątrz hali wystawowej. Konieczne jest zarejestrowanie samochodu na stronie www.ctpik.com.pl (zakładka STS Tuning-Show) i przysłanie zdjęcia samochodu z opisem modyfikacji. Organizator przewiduje pokrycie kosztów noclegu dla prywatnych właścicieli najciekawszych aut.

Znacząca też będzie prezentacja car audio i demo-carów. Zapewne dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyć się będzie kolekcja modyfikowanych motocykli ze sceny CUSTOM oraz motocykle sportowe.

Na terenie zewnętrznym przed halą odbędą się pokazy stuntu motocyklowego, konkursowe jazdy dla publiczności na samochodach "Buggie" i jazdy sprawnościowe samochodem na "trolejach", drift samochodowy - przygotowywane przez PZM OZDG Sp. z o.o. i Automobilklub Bydgoski.

Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji, pokazów, show, konkursów z nagrodami dla publiczności. W ubiegłym roku wystawę STS TUNING-SHOW odwiedziło ponad 10 tys. osób.

Drift w małej skali

Podczas STS Tuning Show w Bydgoszczy miłośnicy driftu będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą modeli zdalnie sterowanych przystosowanych do jazdy w ciągłym poślizgu. Na sobotę zaplanowano treningi, a największa dawka adrenaliny i emocji czekać będzie na zawodników i kibiców w niedzielę. Najpierw  godzinie 11:00 odbędą się oficjalne kwalifikacje do Top16, a kilka godzin później kierowcy będą "latać bokami" w walce o wielki finał.

Z "Volkswagen Trends" prosto na Wystawę

Nie tak dawno pozowali do zdjęć na specjalnej sesji dla ogólnopolskiego magazynu "Volkswagen Trends", a już w niedzielę swoje wdzięki zaprezentują pod dachem bydgoskiej "Łuczniczki". Właściciele Volkswagenów i Audi z Torunia i okolic pojawią się na STS Tuning Show jako jedni z przedstawicieli aut z gatunku "nie szoruje, to nie jedzie". Warto to zobaczyć ("VAG pod toruńskim Ratuszem").

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska