Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Świąteczna Bitwa Mediów w Curlingu

Curlingowa Świąteczna Bitwa Mediów!

Data publikacji: 2010-12-18

Już w najbliższą niedzielę, 19. grudnia, na toruńskim lodowisku Mentor odbędzie się Świąteczna Bitwa Mediów, czyli turniej charytatywny dla dziennikarzy i VIP-ów. Oczywiście nie zabraknie tam ekipy JazdyMiejskiej!

Chęć uczestnictwa w turnieju potwierdzili przedstawiciele mediów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich. Drużyny zostaną rozlosowane do dwóch czteroosobowych grup w których zagrają systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup rozegrają finał, drużyny z drugich miejsc zagrają o trzecie miejsce, a z trzecich - o piąte.

Reprezentacja JazdyMiejskiej wystąpi w czteroosobowym składzie, a jej kapitanem będzie postać z okładki najnowszego wydania naszego Magazynu, czyli sam... Święty Mikołaj, który zapowiedział walkę o najwyższe trofea! Czy poprowadzi on drużynę do zwycięstwa?

Z pewnością kibice, którzy w niedzielny poranek wybiorą się na lodowisko przy ul. Szosa Chełmińska 177-181, obejrzą ciekawe i emocjonujące zawody. W trakcie turnieju przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, której cały dochód przeznaczony zostanie na zakup prezentów świątecznych dla wychowanków toruńskiego Domu Dziecka nr 2. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 8:30.

Lista drużyn zgłoszonych do turnieju:
1. Przegląd Sportowy
2. TVP Info/Bydgoszcz
3. TV Toruń
4. Jazda Miejska
5. KP Sport
6. Nowości
7. Nice Sport
8. Gazeta Wyborcza

Zapraszamy do przybycia na lodowisko i kibicowania nam :)

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

Rekin napisał(a) dnia: 2010-12-18

Powodzenia w zawodach :)

Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska