Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Targi Lublin zapraszają na MotoSession i Moto Event East 2014

Wielkie Święto Motoryzacji w Targach Lublin!

Data publikacji: 2014-04-28

Już 10 i 11 maja odbędzie się druga edycja Lubelskiego Święta Motoryzacji. W tym roku swoje siły połączą dwie największe imprezy motoryzacyjne Lubelszczyzny - targi MotoSession oraz zlot Moto Event East.

Ubiegłoroczna edycja MotoSession cieszyła się ogromnym powodzeniem - obydwie hale w ciągu dwóch dni odwiedziło 12 000 zwiedzających. Tegoroczna edycja to dwa dni pełne emocji i ekscytujących wydarzeń.

MotoSession to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą najnowszych aut prezentowanych głównie przez lokalnych dealerów. Na hali o powierzchni 8 tysięcy metrów kwadratowych zaprezentują się auta salonowe, nowinki techniczne oraz stoiska związane z branżą motoryzacyjną.

Moto Event East to zlot, który jednoczy i integruje wszystkie klasy aut o specjalnych, nietuzinkowych walorach. Podczas poprzednich edycji licznie gościły zarówno auta tuningowane jak i klasyki, zabytki, auta amerykańskie oraz auta egzotyczne (ponad 200 aut). Wydarzeniu MotoSession & Moto Event East towarzyszyć będą liczne atrakcje.

Zawody Stunt Cup - organizator: WSCHODNIA.TV

Ogólnopolskie zawody w jeździe wyczynowej motocyklistów. Pierwsze w historii, które odbędą się w województwie lubelskim. Rangę zawodów podnosi włączenie ich do Pucharu Polski oraz generalnej klasyfikacji punktowej ligi PSC. Najlepsi zawodnicy z całego kraju będą rywalizować w klasie regulaminowej oraz nieregulaminowej. Oprócz konkurencji technicznych: stoppie na odległość oraz drift challenge.

Tor i pokazy Modeli RC w skali 1:10

Na hali C u boku prawdziwych i lśniących samochodów zaparkują również profesjonalne rajdówki w skali 1:10. Pod ich maską znajdziemy silnik elektryczny, który pozwoli rozpędzić te małe maszyny nawet do 30 km/h. Dodatkowo napęd na cztery koła i niezależne zawieszenie sprawią, że wrażenia z prowadzenia takiego autka będą podobne do emocji panujących na rajdowych oesach.

Do Lublina na Moto Event East & Moto Session 2014 przyjedzie zespół Subaru Poland RC Team, który udostępni wszystkim chętnym swoje elektryczne samochody w skali 1:10. Każdy zwiedzający będzie miał okazję zmierzyć się na "odcinku specjalnym" i posmakować jazdy zdalnie sterowaną rajdówką. Podczas dwudniowej zabawy nie zabraknie prezentacji modeli RC, rajdowej szkoły jazdy w małej skali czy pokazów "mistrzów".

Trial Show - pokazy Przemysława Kaczmarczyka z wykorzystaniem przeszkód

Niedziela (11 maja) pokazy w trialu rowerowym - Karol Serwin.
Trial to obok wyścigów najstarsza dyscyplina sportów motocyklowych. Przez ekspertów uważany za prekursora każdego offroadowego jeżdżenia. Jest jedyną dyscypliną sportu motocyklowego, którą można oglądać z niewielkiej odległości, praktycznie dotykając motocykli. Precyzja z jaką poruszają się zawodnicy gwarantuje pełne bezpieczeństwo zgromadzonej widowni.

Na MotoSession & Moto Event East niezwykłe emocje, na specjalnie przygotowanym na tę okazje torze z przeszkodami, zagwarantuje Przemek Kaczmarczyk - Mistrz Polski w Extreme Trial. Dodatkowe atrakcje, tylko w niedziele 11 maja zwiedzającym zapewni Karol Serwin - 11-krotny Mistrz Polski, 2-krotny Wicemistrz Świata w trialu rowerowym. Aktualnie 9 zawodnik światowego rankingu UCI w kategorii Elite.

Dodatkowo
- wystawa aut zabytkowych - Lubelskie Klasyki Nocą
- pokazy ratownictwa przy współpracy ze Strażą Pożarną i Policją
- wystawa pojazdów policyjnych
- strefa piknikowa

MotoSession & Moto Event East
10-11.05.2014, godz.: 10:00-19:00
Targi Lublin
Ul. Dworcowa 11, Lublin

www.moto.targi.lublin.pl
www.motoeast.pl

Targi motoryzacyjne w Lublinie

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska