Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Wizyta torunian we Francji była związana z organizacją międzynarodowego zlotu Citroena 2CV

Torunianie w światowych władzach, zlot z nominacją!

Data publikacji: 2012-03-01

Delegacja Automobilklubu Toruńskiego na początku lutego reprezentowała Polskę na międzynarodowym kongresie Amicale Citroen Internationale w Paryżu. Automobiliści osiągnęli tam nie lada sukces.

Wizyta torunian w stolicy Francji była związana między innymi z powierzeniem Polsce organizacji międzynarodowego zlotu Citroena 2CV. Podczas Kongresu do światowych władz ACI jako delegaci naszego kraju powołani zostali dwaj członkowie Automobilklubu Toruńskiego - Czesław Nosewicz i Piotr Iwiński.

Kolejnym sukcesem, który na miejscu delegatom z Torunia udało się osiągnąć, było to, że planowany na rok 2015 w Polsce 21st International Meeting of 2CV Friends nominowany został jako kandydat do tytułu "Wydarzenie Roku 2015". Automobiliści zyskali przychylność federacji między innymi zaprezentowaną koncepcją przygotowywanego zlotu. Władze Amicale Citroen Internationale zapoznano też z uruchomioną stroną internetową toruńskiego spotkania miłośników "kaczek".

Nie zabrakło też paru chwil na zwiedzanie Paryża. Delegacja AT odwiedziła niezwykłą ekspozycję supersportowych modeli Mercedes-Benz, na której prezentowano m.in. samochody osiągające sukcesy w znanych międzynarodowych cyklach wyścigowych i safety car z Formuły1.

Ostateczna decyzja o tym, czy polski zlot uzyska tytuł "Wydarzenia Roku" w citroenowym świecie, zapadnie już w sierpniu podczas spotkania fanów marki w Wielkiej Brytanii (15th International Citroen Car Clubs Rally). 

Autor: Automobilklub Toruński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska