Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Toruńska MotoOrkiestra zagra na Motoarenie

Hałas na Motoarenie, bo idzie jubileusz

Data publikacji: 2015-12-30

Czas szybko biegnie - 10. stycznia już po raz piąty w Toruniu zagra MotoOrkiestra. Miłośnicy mocnych wrażeń i szybkich samochodów spotkają się na Motoarenie!

"Mierzymy wysoko" - pod takim hasłem już 10. stycznia na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To będzie 24 finał, który niesie ze sobą pomoc najmłodszym pacjentom polskich szpitali. Pomagać będziemy także seniorom. Obojętni na tę akcję nie pozostają miłośnicy motoryzacji i wszystkiego, co napędzane jest silnikiem spalinowym, elektrycznym lub... mięśniami nóg. Oni wszyscy po raz piąty włączą się do wspólnego grania i robienia hałasu na toruńskiej MotoOrkiestrze. 5. finał 10. stycznia na Motoarenie!

Wszystkich miłośników motoryzacji, ludzi żądnych solidnej dawki adrenaliny, nieziemskich wrażeń oraz przyspieszeń, gościć w tym roku będzie największy i najnowocześniejszy stadion żużlowy w Europie - toruńska Motoarena. To tutaj, na specjalnie przygotowanych torach, popisywać się będą rajdowcy, drifterzy i specjaliści od rallycrossowych wyścigów. Każdy, kto wylicytuje lub wykupi specjalny bilet będzie mógł zasmakować jazdy kipiącym mocą Lancerem, Fabią, BMW czy "polatać bokami" po asfaltowych łukach Motoareny. W podróż po Toruniu zabiorą nas właściciele takich cudów techniki jak Chevrolet Camaro, Chevrolet Corvetta czy... Fiat 125p. A to dopiero początek atrakcji i programu styczniowej "letniej zadymy w środku zimy". Będą wystawy fanklubów, przejażdżki sportowymi autami, atrakcyjne licytacje oraz spotkania z żużlowcami. W tym dniu na pewno warto będzie wybrać się na Motoarenę.

Szczegóły na stronie www.motoorkiestra-torun.pl.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska