Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce.

Gwiazdy ponownie błyszczały w Grodzie Kopernika

Data publikacji: 2012-05-24

Dzieli ich wiele, łączy jedno - miłość do aut spod znaku trójramiennej gwiazdy. Do Torunia w miniony weekend zjechały ich setki... To fani Mercedesa.

V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz w Toruniu upłynął pod znakiem wyśmienitej pogody i równie wyjątkowej frekwencji. W największym krajowym spotkaniu fanów marki ze Stuttgartu po raz kolejny wzięli też udział goście z zagranicy - Niemiec, a także Francuzi, którzy dowiedzieli się o imprezie przypadkiem, podczas wizyty w Piernikowym Mieście.

Na zlocie zgodnie z przewidywaniami pojawił się bardzo szeroki "wachlarz" modeli Mercedesa - od leciwych, kilkudziesięcioletnich zabytków, przez znakomicie zachowane youngtimery, współczesne, popularne "gwiazdy" aż po najnowsze maszyny wyprodukowane przez koncern Daimler AG. W jednym miejscu spotkały się tak niepowtarzalne auta, jak chociażby Mercedes-Benz 190 SL (piękny kabriolet z lat 50.), legendarne, majestatyczne modele z szóstej dekady ubiegłego wieku - W110 (tzw. skrzydlak), W108 (także w amerykańskiej wersji), W112 (poprzednik W108); niezniszczalne W115 (tzw. stroke-8) i W123 (popularnie zwane beczkami), liczne 124-ki (w wersjach sedan, coupe, cabrio i kombi), a nawet SLS AMG i E63 AMG z nowym silnikiem V8 Biturbo. Te dwie ostatnie i jeszcze kilka innych maszyn z aktualnej oferty niemieckiego producenta prezentowała spółka AUTO FRELIK, toruński diler marki - główny sponsor zlotu.

Pełnym bokiem lub w bolidzie

Na toruńskim zlocie jak zwykle nie mogło zabraknąć speców od jazdy w kontrolowanym poślizgu. Poza corocznym gościem z Warszawy - Michałem "Obebo" Przybylskim (CLK 55 AMG) publikę bardzo efektownymi, widowiskowymi przejazdami raczył Mateusz "Mati" Krawczyk z Wąbrzeźna (W201 190 z silnikiem od "okulara" - V8 4.2).

- Ten samochód tak w zasadzie jest na chodzie od zaledwie dwóch tygodni - podkreśla wąbrzeźnianin. - W pośpiechu złożyliśmy go na pierwszą tegoroczną rundę Drift Open, która odbywała się tutaj, na tym torze w Toruniu. Auto jeszcze nie jest skończone, wymaga co najmniej paru rzeczy do poprawy. Podczas Drift Open i na początku zlotu jeszcze go nie czułem. Pod koniec dnia było już jednak zdecydowanie lepiej. Teraz jestem zadowolony.

Zadowoleni byli też inni uczestnicy zlotu i kibice, którzy tego dnia mieli okazję oglądać popisy Matiego. Porażające wrażenie na kibicach robił zwłaszcza sposób, w jaki posiadacz białej maszyny okrążał beczki podczas nowej konkurencji w MotoParku - gymkhany w mocno driftowej odmianie. W pokazowych zawodach wziął też udział wspominany Obebo i Janusz Chrościelewski w kolejnej 190-tce przygotowanej do ostrego upalania, także z sercem przeszczepionym od większego brata (silnik R6 3.2).Do nieco nierównej walki z driftowozami na nietypowym torze przeszkód stanął również torunian Tomasz Cieślak w seryjnym 124 coupe z taka samą jak u Chrościelewskiego jednostką pod maską. Tradycyjnie nie zabrakło bloków drift taxi, w trakcie których uczestnicy i widzowie mogli zasiąść na prawych fotelach tuż obok Obebo i Matiego.

- Kilka minut temu wysiadłam z tego auta, a jeszcze mi się trzęsą nogi - relacjonowała innym zlotowiczom jedna z pań, która zdecydowała się na przejażdżkę po toruńskim torze u boku Michała Przybylskiego.

Nie mniejsze poruszenie w MotoParku w sobotę wywołał pokazowy przejazd starego bolidu wyścigowego, za kierownicą którego zasiadł grudziądzanin Leszek Gąsiorowski z Klubu Kierowców Wyścigowych. W parku maszyn zobaczyć też było można pomysłodawcę i współzałożyciela KKW - Jacka Szmidta, a także należący do niego efektowny bolid Formuły Ester. Naprzeciwko niego stanęła atrapa McLaren Mercedes F1 z symulatorem Formuły 1. Tuż obok nasza redakcja na ten dzień uruchomiła specjalny mini-tor F1, na którym ścigały się zdalnie sterowane modele bolidów w skali 1:14. Zarówno symulator dołączony do McLarena, jak i nasz tor cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych jak również dorosłych fanów sportu wyścigowego. Na imprezie przez chwilę zameldowała się też replika legendarnego Lotusa Super 7.

Moherowe berety i tytany mocy

Na zlocie różnorakich atrakcji bynajmniej nie brakowało. Prezentowano m.in. sportowe motocykle Ducati (AF Motors - siostrzana firma spółki Auto Frelik), ciężarowe Mercedesy (Kujawski Truck Center - diler z Rógówka pod Toruniem), sprzęt kartingowy i ofertę jednego z czołowych tunerów MB - Carlssona. Temu ostatniemu stoisku towarzyszył legendarny sportowy model "gwiazdy" - CLK DTM AMG, wystawiony przez inowrocławską firmę MK-Speed. W programie imprezy znalazły się ponadto np. konkurencje rekreacyjne (w tym chociażby słynne już mistrzostwa Polski w rzucie moherowym beretem), zabawy dla dzieci, wyścigi równoległe na dystansie 1/8 mili o Puchar Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego(finały rozegrano na pełnym dystansie 1/4 mili na płycie toruńskiego lotniska, zwyciężył w nich torunianin Wojciech Ludwisiak, drugi był jego tata Jacek), rajd turystyczny "Mercedes Rally Toruń" o Puchar Starosty Powiatu Toruńskiego Mirosława Graczyka, konkurencje zręcznościowe na torze dla kierowców, prelekcje dotyczące bezpieczeństwa i ekologii, a także symulatory - dachowania i uderzeniowy. Całość sobotnich wydarzeń zwieńczył nocny pokaz driftingu i widowisko pirotechniczne, przygotowane przez firmę THUNDER Roberta Murawskiego.

Dzień wcześniej, w piątek, zlotowicze zagościli w salonach należących do spółki Auto Frelik - Mercedes-Benz, Jeep, Lancia i Ducati, a także w Osadzie Leśnej na Barbarce, gdzie czekały na nich park linowy, ognisko i turnieje sportowe.
W niedzielne południe uczestnicy spotkania wjechali na ulicę Różaną i Rynek Staromiejski, gdzie w pobliżu pomnika Mikołaja Kopernika zaprezentowano przeszło trzydzieści aut spod znaku gwiazdy - od nowych, ekskluzywnych modeli po zabytkowe egzemplarze. V Ogólnopolski Zlot Mercedesa w Toruniu oficjalnie zakończono kilka godzin później na campingu Tramp podczas Rodzinnego Pikniku z Motoryzacją "Moto Show 2012".

- Ogólnie jesteśmy zadowoleni - podsumowuje imprezę Łukasz Bukowski, wicedyrektor zlotu ds. organizacyjnych. - Pogoda dopisała, frekwencja po stronie uczestników również. Na Rynkach - Nowomiejskim w sobotę, a zwłaszcza Staromiejskim w niedzielę - były z nami prawdziwe tłumy torunian i turystów. Przyzwoita frekwencja jeśli idzie o widzów była też w MotoParku. Mogło być jeszcze lepiej, jednak pewne nagłe zdarzenia losowe, poważne problemy osobiste niektórych osób ze sztabu organizacyjnego spowodowały, że działania promocyjne tuż przed samym zlotem byliśmy zmuszeni nieco ograniczyć. Co do samego programu, to możemy pochwalić się, że praktycznie został zrealizowany w 98 procentach. Z istotniejszych rzeczy zabrakło w zasadzie tylko pomiarów na hamowni podwoziowej, jednak to była rzecz już praktycznie od nas niezależna. Najbardziej nas cieszy to, że uczestnicy wyjechali z Torunia w przeważającej większości po raz kolejny naprawdę zadowoleni.

Organizatorzy V Ogólnopolskiego Zlotu Mercedes-Benz w Toruniu dziękują instytucjom, które udzieliły wsparcia i pomocy w realizacji przedsięwzięcia:
- Kujawsko-Pomorskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu,
- Urzędowi Miasta Torunia,
- Starostwu Powiatowemu w Toruniu,
- Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu,
- Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Toruniu,
- Aeroklubowi Pomorskiemu,
- Oddziałowi Miejskiemu PTTK,
- Toruńskiej Akademii Jazdy,
- Klubowi Kierowców Wyścigowych,
a także następującym firmom:
- AUTO FRELIK SP.K.,
- CELMER AUTO MOTO,
- MARSTAL,
- ZAJAZD "PIEPRZ & WANILIA",
- MK-SPEED,
- TORMAR - SUPERMARKETY PIOTR I PAWEŁ W TORUNIU,
- KUJAWSKI TRUCK CENTER,
- F.H.U. DAW-TRANS,
- F.H.U. REWER,
- AUTOLUX SERWIS,
- NUSCO - PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI,
- AGENCJA OCHRONY TAURUS,
- AUTO CREW STB AUTO STANISŁAW BYTNIEWSKI,
- LUX TAXI 196-88,
- TAXI MERCEDES 1-9199,
- AUTO TYMON GARAŻ,
- RENDEZ VOUS CLUB,
- THUNDER - ROBERT MURAWSKI,
- PURE FITNESS TORUŃ PLAZA,
- ŚWIAT REKLAMY,
- FORMATOR,
- AF MOTORS DUCATI TORUŃ,
- WALTER,
- STUDIO-INSPIRACJE.COM;
a także TORUŃSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ i naszemu portalowi JazdaMiejska.pl.

Zdjęcia: Tomasz Tomczyk, Filip Markowski, Jan Struszek, Adrian P., Michał Jasiński

Autor: TON

Galeria fot. Autorzy różni V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 1V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 2V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 3V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 4V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 5V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 6V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 7V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 8V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 9V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 10V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 11V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 12V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 13V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 14V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 15V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 16V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 17V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 18V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 19V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 20V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 21V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 22V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 23V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 24V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 25V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 26V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 27V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 28V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 29V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 30V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 31V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 32V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 33V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 34V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 35V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 36V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 37V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 38V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 39V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 40V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 41V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 42V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 43V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 44V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 45V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 46V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 47V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 48V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 49V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 50V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 51V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 52V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 53V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 54V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 55V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 56V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 57V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 58V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 59V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 60V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 61V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 62V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 63V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 64V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 65V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 66V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 67V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 68V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 69V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 70V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 71V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 72V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 73V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 74V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 75V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 76V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 77V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 78V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 79V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 80V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 81V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 82V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 83V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 84V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 85V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 86V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 87V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 88V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 89V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 90V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 91V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 92V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 93V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 94V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 95V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 96V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 97V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 98V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 99V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 100V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 101V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 102V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 103V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 104V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 105V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 106V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 107V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 108V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 109V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 110V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 111V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 112V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 113V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 114V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 115V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 116V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 117V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 118V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 119V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 120V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 121V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 122V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 123V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 124V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 125V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 126V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 127V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 128V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 129V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 130V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 131V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 132V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 133V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 134V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 135V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 136V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 137V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 138V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 139V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 140V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 141V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 142V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 143V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 144V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 145V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 146V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 147V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 148V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 149V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 150V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 151V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 152V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 153V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 154V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 155V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 156V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 157V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 158V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 159V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 160V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 161V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 162V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 163V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 164V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 165V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 166V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 167V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 168V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 169V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 170V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 171V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 172V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 173V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 174V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 175V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 176V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 177V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 178V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 179V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 180V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 181V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 182V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 183V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 184V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 185V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 186V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 187V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 188V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 189V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 190V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 191V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 192V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 193V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 194V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 195V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 196V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 197V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 198V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 199V Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz ściągnął do Torunia setki miłośników aut z gwiazdą na masce. - 200

Komentarz do artykułu

TomqMTC napisał(a) dnia: 2012-06-02

Serdecznie dziękuję w imieniu organizatorów :) Tym bardziej, że prawie wszystkie osoby pracujące przy organizacji tej imprezy, robiły to wyłącznie z czystej pasji, społecznie, nie miały z tego ani grosza. Żałujemy tylko, że z bardzo ważnych przyczyn osobistych i losowych nie udało nam się wykonać wszystkich założonych wcześniej zadań marketingowych (sam byłem rozdarty pomiędzy imprezą, a szpitalem w którym leżała moja żona; pojawiły się też inne nieprzewidywane komplikacje). Gdyby udało się wszystko w tej mierze dopiąć, zlot prawdopodobnie zgromadziłby jeszcze większą ilość uczestników i widzów (zwłaszcza w MotoParku). Ogólnie jednak chyba faktycznie nie było źle :) Raz jeszcze dziękujemy za te krzepiące słowa, dowody uznania po zlocie, wszelkie udzielone wsparcie i życzliwość. Był to już piąty zlot. Czy będzie szósty i kolejne? Mam nadzieję, że tak, ale dziś z paru względów to nie jest jeszcze do końca pewne.

Widz napisał(a) dnia: 2012-06-01

Brawo! Najlepszy zlot jaki był w Toruniu od lat! Bardzo różnorodny program, fajni ludzie, kolekcjonerskie fury, sprawna organizacja! Tak 3mać!!! :)

cosowa napisał(a) dnia: 2012-05-26

Gratulacje :)

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska