Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
V urodziny Honda Team Grudziądz zapowiedź

V urodziny Honda Team Grudziądz

Data publikacji: 2014-08-21

Lśniące, pachnące, wyjątkowe - już w najbliższą niedzielę, 24. sierpnia na parkingu REAL-a w Grudziądzu spotkają się właściciele japońskiej motoryzacji spod znaku Honda. Na swoje 5. urodziny zaprosili także pasjonatów innych marek z kraju Kwitnącej Wiśni.

Fani japońskiej motoryzacji na brak atrakcji w te wakacje z pewnością nie mogą narzekać. Jeszcze w powietrzu unosi się zapach paliwa po Meeting of Japanese Toys we Włocławku, a już właściciele maszyn z Kraju Wschodzącego Słońca szykują się na V urodziny Honda Team Grudziądz. 24. sierpnia wspólnie bawić się będą na parkingu hipermarketu REAL przy ul. Południowej 8.

Na tegoroczne urodziny Honda Team Grudziądz zaproszeni zostali miłośnicy japońskich aut z różnych zakątków Polski. Do Grudziądza przyjadą z Torunia, Włocławka, Bydgoszczy, a nawet Trójmiasta, Poznania czy Warszawy. Oprócz efektownych i wyjątowych Hond Civic, Prelude, Integra szerokiej publiczności zaprezentują się również właściciele Toyot Celica, MR2 i innych japońskich maszyn. Publiczność będzie głosować na najładniejsze auto zlotu, a specjalne jury wybierze "glebę zlotu", auto z najciekawszą komorą silnika oraz najgłośniejszym wydechem. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Sportowych emocji dostarczą uczestnikom i kibicom jazdy sprawnościowe na specjalnym torze. Grudziądzka delegatura Automobilklubu Toruńskiego szykuje kilka karkołomonych prób, które będą miały na celu wyłonienie najlepszego kierowcy zlotu. Zanim auto pojawią się na starcie, ich właściciele będą mogli sprawdzić moc swoich "japończyków" na specjalnej hamownii. 

Podczas niedzielnego zlotu będzie okazja przyjrzeć się pracy ratowników medycznych w akcji. Organizatorzy niedzielnych "urodzin" nie zapomnieli również o najmłodszych miłośnikach motoryzacji i przygotowali dla nich specjalne pojeżdżafki po torze z Honda Taxi. Czas na zlocie umili wszystkim Dj Artix.

Harmonogram V Urodzin Honda Team Grudziądz

Niedziela 24.08.2014 Grudziądz CH REAL Południowa 8

09:30 Otwarcie bram
10:00 Start imprezy, powitanie gości
10:30 Zapisy do konkurencji
11:30 I runda TA
13:00 Pomiar do konkurencji Gleba Zlotu
13:30 Pomiar do konkurencji Wydech Zlotu
14:00 II runda TA
15:30 Finał konkurencji auto zlotu i komora zlotu
16:30 Próba sprawnościowa
18:00 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
19:00 Zakończenie imprezy

Koszt: 20 zł / samochodów, dla kibiców wstęp wolny

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Nadesłane V urodziny Honda Team Grudziądz zapowiedź - 1

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska