Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Verva 4 Funs Rozkręć swoją moto-imprezę

Rozkręć swoją moto-imprezę

Data publikacji: 2015-11-19

Można już nadsyłać zgłoszenia do kolejnej edycji, organizowanego przez PKN ORLEN, konkursu VERVA 4Fans. Do wygrania jest wsparcie finansowe dla własnej imprezy motoryzacyjnej w wysokości nawet do 5 tysięcy złotych. Liczy się inicjatywa i dobra zabawa.

Ideą programu VERVA 4 Fans jest wpieranie miłośników motoryzacji organizujących zloty ulubionej marki, konkursy jazdy samochodowej, pokazy driftingu, wystawy zabytkowych aut czy inne eventy skierowane do fanów czterech kółek. W poprzedniej edycji udało się wesprzeć takie imprezy jak: Festiwal Motoryzacyjny Rzeszów 2015, Koniec Końców czyli Zakończenie Sezonu Zloty i Spoty w Polsce oraz Zipilandia Scale Park RC. Organizatorzy tych eventów nie kryją swojego zadowolenia z udziału w konkursie.

Jest to świetna inicjatywa dla osób, które dają z siebie dużo w ramach swojej pasji. Takie dofinansowania są potrzebne i dają możliwość rozwoju wydarzeń, np. w ramach pewnego cyklu. Dzięki wygranemu wsparciu udało się zapewnić jeszcze ciekawsze atrakcje, co zdecydowanie przyczyniło się do większej promocji eventu oraz szerszego audytorium. Jestem pewny, że dzięki temu na pewno zorganizujemy kolejne takie wydarzenie w Rzeszowie. - zapowiedział Arkadiusz Leśniak-Moczuk, organizator Festiwalu Motoryzacyjnego w Rzeszowie, czyli moto-imprezy, która zwyciężyła w czwartej edycji VERVA 4 Fans.

Podobnego zdania był Sebastian Koperski, organizator miasteczka dla modeli zdalnie sterowanych w skali 1:14 o nazwie Zipilandia. - Wrażenia z tego konkursu mam bardzo pozytywne. Bez wygranej byłoby nam dużo ciężej zorganizować wydarzenie i jesteśmy bardzo wdzięczni za wyróżnienie. Na pewno weźmiemy udział w przyszłej edycji. - powiedział Sebastian Koperski.

Od początku istnienia konkursu VERVA 4 Fans udzieliliśmy wsparcia finansowego kilkunastu eventom motoryzacyjnym. Każdy z nich cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów motosportu. Cieszy nas rosnąca popularność tej dyscypliny sportu, dlatego podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu kolejnej edycji konkursu. Mamy nadzieję, że nasze dalsze zaangażowanie w projekt zaowocuje kolejną serią ciekawych przedsięwzięć. - powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu można przesyłać do końca grudnia za pomocą formularza znajdującego się na stronie 4fans.verva.pl/. Jurorzy ponownie wybiorą trzy eventy i nagrodzą je wsparciem w wysokości 5 tys., 3 tys. i 1 tys. zł.

W galerii na stronie http://4fans.verva.pl/galeria_nagrodzonych_eventow znajdują się fotorelacje z eventów, które otrzymały wsparcie od VERVA 4 Fans.

Zasady konkursu dostępne są na stronie 4fans.verva.pl/Regulamin. Informacje o przebiegu konkursu i laureatach publikowane będą na fanpage'u www.facebook.com/VERVAORLEN.

Więcej informacji na temat VERVA 4 Fans można również uzyskać pod adresem konkurs@verva.pl

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska