Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Oby podtrzymać dobrą passę

Data publikacji: 2010-06-04

Na torze w Radomiu młodzi kartingowcy z naszego regionu spisali się doskonale. Liczymy, że w ten weekend pod Zieloną Górą będzie co najmniej równie dobrze.

Wallrav Race Center to zdaniem sporego grona fanów polskiego kartingu najlepszy tego typu obiekt w kraju. Na 892-metrowym torze w Starym Kisielinie k. Zielonej Góry od piątku do niedzieli znowu gościć będzie krajowa czołówka tej dyscypliny sportu. Odbędą się tam kolejne rundy międzynarodowych mistrzostw Polski - Poland Championships Series. Zawodnicy rywalizować będą w dwóch rundach mistrzowskich w formułach KF2 i KF3, oraz w pucharach - ROK i PZM w kategorii M60.

Przypomnijmy, podczas pierwszego weekendu Briggs & Stratton Karting Sport znakomicie spisali się zawodnicy z naszego województwa. Reprezentanci bydgoskiego BTM-u wygrali klasyfikacje drużynowe w obu rundach KF2, jednej KF3. Prowadzenie indywidualne w mistrzostwach po starcie w Radomiu objęli bracia Ptaszkowie - Hubert w KF2 i Patryk w KF3. Wiceliderem w KF2 jest z Patryk Kempiński z Bydgoszczy. Dobrze w KF3 zaprezentował się też Bartosz Mruk, który w swoim drugim stracie był piąty. Niezłe występy w kat. Młodzik 60 zaliczyli też Michał Kasiborski, reprezentujący Automobilklub Inowrocławski, oraz zawodnicy BTM-u Alex Karkosik i Marcin Brzeziński. Nasi zawodnicy przyzwoicie pojechali też dzień później w pucharze ROK.

Liczymy, że w najbliższy weekend kartingowcy z regionu co najmniej utrzymają, a miejmy nadzieję, że może nawet poprawią, swoje lokaty w klasyfikacjach generalnych mistrzostw i pucharów.

Autor: Tomasz Niejadlik

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska