Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Rajd Polski jednak w Mikołajkach

Data publikacji: 2010-04-02

Jak poinformowali nas wczoraj o 24.00 organizatorzy 67. Rajdu Polski, planowane dwa odcinki specjalne w okolicach Torunia nie odbędą się. Jako powód podano zbyt dużą odległość łaczącą bazę rajdu i serwis z toruńskimi oesami.

Z uwagi na specjalny wczorajszy dzień, 1 kwietnia, nasza redakcja również przygotowała atrakcyjny i nieco żartobliwy materiał. Informacja o tym, że Rajd Polski ma przebiegać w tym roku ulicami Torunia, była tylko prima aprilisowym żartem. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za ciepłe komentarze, które przychodziły na naszą redakcyjną skrzynkę. Widać wszystkim spodobał się ten pomysł, lecz niestety - Rajd Polski jest rajdem szutrowym i ciężko byłoby na Bulwarze zrobić podobną scenerię, która od lat przyciąga rajdowców z całej Europy właśnie do Mikołajek.

Dziękujemy również firmie Bednarscy, za zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w tej informacji. Prawdą jest jednak opisana historia Toyoty Celicy 4WD Turbo oraz sam kierowca, który miałby ją poprowadzić w barwach Bednarski Toyota Rally Team. Może kiedyś uda się stworzyć pierwszy "fabryczny" zespół rajdowy, który będziemy mogli oglądać na licznych regionalnych zawodach organizowanych przez Automobilkluby w naszym województwie.

Przy okazji wszystkim miłośnikom dwóch i czterech kółek, kierowcom, pasażerom, modelarzom, rajdowcom, działaczom sportowym, sędziom, dilerom, sprzedawcom i tym wszystkim, którzy kochają motoryzację, składamy życzenia Zdrowych, Pogodnych i Wesołych Świąt Wielkanocnych, by kurczaki i barany pospełniały Wasze motoryzacyjne plany.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska