Ogłoszenia sprzedaż samochodu
W salonach Renault rusza wyprzedaż rocznika 2014.

Renault Collection 2014, ruszyła wyprzedaż

Data publikacji: 2014-11-13

W salonach Renault rusza wyprzedaż rocznika 2014. Seria specjalna Renault Collection Rocznik 2014 obejmuje auta osobowe z bogatym wyposażeniem, zawierające rozbudowane pakiety opcji gratis.

W ramach przygotowanej oferty nabywcy samochodów osobowych Renault, wyprodukowanych w 2014 roku, otrzymują bezpłatnie atrakcyjne wyposażenie, zestawione tak, aby wyjść naprzeciw najczęstszym oczekiwaniom klientów w każdym segmencie oraz dodatkowo mogą nabyć opony zimowe w cenie od 1 zł.

Elementy bezpłatnej oferty wyposażenia dodatkowego są różne, w zależności od modelu i wersji. Przy zakupie modeli z 2014 roku klienci mogą skorzystać z bogatej oferty Renault Finansowanie, połączonej z rocznym pakietem ubezpieczeniowym w programie Renault-Allianz 1,9% lub w przypadku zakupu samochodu za gotówkę 2,9%.

Oferta obejmuje również 10-procentowy rabat w Kredycie 3x30 dla wybranych modeli Renault (3 raty po 30% wartości pojazdu płatne przez klienta, 10% stanowi rabat udzielony przez importera). Kredyt 3x30 może łączyć się z ofertą pakietu wyposażenia gratis - np. dla Captura, modeli z rodziny Megane i Scenic oraz Fluence, oferta Kredytu 3x30 nie łączy się natomiast z rabatem podstawowym modeli Renault. Klienci mogą uzyskać również rabat dodatkowy w wysokości 1500 zł dla wybranych samochodów dostępnych od ręki.

Przykładowo na modelu Captur klient może zyskać ponad 8000 zł (wybierając wersję z opcjami), na modelu Clio ponad 6000 zł. Szczegóły wyprzedaży można znaleźć na stronie renault.pl

Oferta Collection 2014 będzie trwała w salonach Autoryzowanych Partnerów Renault do końca bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska