Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Przeszło pół tysiąca uczestników, tworzących blisko 200 zespołów, zgłosiło się do X edycji Zlotu Ple

Zlot z jubileuszem

Data publikacji: 2013-05-27

Przeszło pół tysiąca uczestników, tworzących blisko 200 zespołów, zgłosiło się do X edycji Zlotu Plejad. Jubileuszowa odsłona imprezy dla miłośników marki Subaru odbędzie się na przełomie maja i czerwca na malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Tradycją Zlotu Plejad jest podział na trasy o zróżnicowanym charakterze, odpowiadającym preferencjom danego samochodu oraz jego załogi. Miłośników ścigania i rajdowych emocji od lat przyciąga trasa "Szosowa", podzielona na klasy "Outlaw", "Turbo" i "Wolnossącą". Wysoki poziom adrenaliny podniesie w tym roku nie tylko sportowa rywalizacja o ułamki sekund w gronie ponad 50 zespołów, ale także możliwość porównania się z reprezentantami Platinum Subaru Rally Team - Wojtkiem Chuchałą i Kamilem Hellerem, którzy zmienią STI klasy R4 na inny model z gamy Subaru, a także z Michałem Bębenkiem, wyjątkowo pilotowanym przez Mateusza Kubata. Zawodnicy wykorzystają samochód treningowy PSRT.

Miłośnicy przecierania nowych szlaków z pewnością odnajdą się na trasie "Terenowej", która w tym roku zgromadzi trzydziestkę zespołów, chcących w odpowiednich warunkach sprawdzić zalety stałego napędu na cztery koła. Podczas Zlotu Plejad nie zabraknie również miejsca dla miłośników motoryzacyjnej turystyki, zwiedzania i innych atrakcji. Trasy "Turystyczna - Szosowa" i "Turystyczna - Terenowa", które łącznie zebrały niemal 110 teamów, stanowią idealny kompromis pomiędzy rywalizacją i poznawaniem walorów krajobrazowych Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Niezależnie od wybranej trasy, samochodu czy też zlotowego "stażu", udział w X edycji Zlotu Plejad dostarczy niezapomnianych wrażeń w jedynej w swoim rodzaju atmosferze. Za jej zapewnienie będzie odpowiadać główny organizator, Subaru Import Polska, wraz z Partnerami: Sony VAIO, Sony, Orlen Oil, SJS, Horizont, Keratronik, Motoricus.com, Pirelli, Ronal, Warta, Raiffeisen Leasing i Van Pur. Patronat nad X Zlotem Plejad sprawują: Śląska Organizacja Turystyczna, Związek Gmin Jurajskich, Zawiercie, Jurajska Organizacja Turystyczna i Wolbrom, a medialnie wspierają go: Onet Moto, Auto Świat 4x4, Fleet, Gentleman, ExoticCars.pl oraz WRC Magazyn Rajdowy.

Autor: Mateusz Senko

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska