Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Znamy już zwycięzców konkursu wiedzy o toruńskich Mini-Maksach.

Znamy speców od "Mini-Maksów"

Data publikacji: 2011-12-15

Spotykają się kilka razy w roku, w jednym i tym samym miejscu - na toruńskim "Poligonie". I cieszy mnie fakt, że sporo osób potrafi bezbłędnie podać ich nazwiska i wskazać rajdówki, którymi ścigają się w zawodach. Konkurs rozstrzygnięty!

Ci, co regularnie śledzą zmagania kierowców w walce o tytuł Rajdowego Mistrza Torunia, znają ich doskonale. Wiedzą gdzie mieszkają, czym jeżdżą do pracy i ile zarabiają. Znają ich żony, synów oraz sąsiadów. To są prawdziwi fani motorsportu. Ale na toruński "Poligon" przychodzą również "niedzielni" miłośnicy mocnych samochodów, ryczących silników i kolorowych rajdówek. Oni, dzięki choćby naszemu portalowi, dość szybko i niemal bezbłędnie są w stanie podać nazwiska czołowych kierowców i wskazać ich samochody. A na tym właśnie polegał nasz specjalny konkurs.

Na pomysł zorganizowania zabawy dla uczestników "KARO BHZ Rally Cup 2011" wpadł "szef" toruńskiego oddziału Inter Cars. Przygotował on specjalną kolekcję rajdowych gadżetów z teamu Macieja Oleksowicza, zawodnika sponsorowanego m.in.: właśnie przez IC. Do wygrania były t-shirt, czapeczka z daszkiem, plakat w antyramie oraz oryginalne smycze WRC.

Zadanie polegało na dopasowaniu zdjęć samochodów rajdowych do ich właścicieli. Spośród setek nadesłanych zgłoszeń tylko kilka zawierało błędy. Dla przykładu niektórzy uczestnicy zabawy jako właściciela kolorowego Subaru Imprezę wskazywali Marcina Gagackiego, zamiast Bartka Michalskiego. Trochę zamieszania wprowadziły również dwa auta w barwach Monster Energy. Jedni pod zdjęciem Fiesty R2 wybierali imię Hubert (prawidłowo), drudzy - Jacek Ptaszek (błędnie). Z pewnością zadanie nie było łatwe, ale sporo w odpowiednim dopasowaniu nazwisk pomogły nasze fotorelacje z różnych edycji "Mini-Maksów".

Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy za sportową rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy szczęścia w losowaniu i wygranej.

ZWYCIĘZCY KONKURSU "Mini-Maks" z Inter Carsem

1. Monika Siłakowska, t-shirt
2. Paweł Szczepkowski,
czapka WRC
3. Marcin Działdowski,
plakat w antyramie
4. Karol Marasek,
smycz WRC

Sponosrem nagród jest toruński oddział firmy Inter Cars.

Nagrody od poniedziałku 19. grudnia będą do odebrania w siedzibie firmy Inter Cars w Toruniu, przy ulicy Grudziądzkiej 122a (wjazd od Urzędu Miasta).

Wszystkich Czytelników zapraszam już za chwilę do kolejnego konkursu z zimowymi nagrodami. Warto zagrać! 

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska