Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Monika Zientarska zdjęcia z rajdu

Debiut poniżej zera

Data publikacji: 2010-12-14

Cyfrową lustrzankę ma od niedawna. Tajniki fotografii zgłębia w jednej z toruńskich szkół. Na ćwiczenia praktyczne wybrała tor rajdowy "Poligon", a okazją do uchwycenia pędzących aut była ostatnia runda KARO BHZ Rally Cup.

Warunki do fotografowania niezwykle trudne - padający śnieg, mroźny i silny wiatr, a od spodu zamarzające nogi. Jednak Ci co kochają rajdy, nie czują tego bólu. Monika Zientarska, trochę z racji nazwiska, a trochę namówiona przez brata Przemka (rajdowego zapaleńca - przyp. red.) również nie przestraszyła się niesprzyjających warunków atmosferycznych. Choć na razie bardziej kocha fotografię niż sport motorowy. Jednak nawet wypadający spod kół rajdówek śnieg zmieszany z błotem, który nie raz lądował na aparacie lub kurtce Moniki, nie wystraczył i nie zniechęcił do nauki rajdowego rzemiosła na cyfrowej kliszy. Teraz jej pierwsze zdjęcia możecie oglądać na naszym portalu.

Oto KARO BHZ Rally Cup 2010 widziany w obiektywie Moniki Zientarskiej.

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Monika Zientarska Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 1Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 2Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 3Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 4Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 5Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 6Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 7Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 8Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 9Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 10Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 11Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 12Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 13Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 14Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 15Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 16Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 17Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 18Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 19Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 20Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 21Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 22Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 23Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 24Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 25Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 26Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 27Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 28Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 29Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 30Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 31Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 32Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 33Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 34Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 35Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 36Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 37Monika Zientarska zdjęcia z rajdu - 38

Google
Komentarz do artykułu

Zawodnik napisał(a) dnia: 2010-12-22

bardzo dobre zdjęcia widać na nich akcje i bardzo dobrze dobrane miejsca do zdjęć :)

Kafsienka napisał(a) dnia: 2010-12-22

jak na swój debiut to mała pokazałaś klasę :D ale wierze w to, że to nie wszystko na co Cię stać i nam jeszcze pokażesz takie fotki, że aż oczy zbieleją :)

SAINZ napisał(a) dnia: 2010-12-15

Super Debiut !!!

Życzę wytrwałości, na kolejnych rundach

uczestnik napisał(a) dnia: 2010-12-14

bardzo fajne zdjęcia :)

Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska