Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Nowości na targach Moto-Tor 2009

Data publikacji: 2009-10-04

Lśniące wozy, atrakcyjne hostessy i tysiące zwiedzających można było spotkać w Centrum Targowym PARK podczas trzeciej edycji toruńskich targów motoryzacyjnych.

Już niemal tradycją stają się organizowane przez Targi Toruński jesienne spotkania z nowinkami ze świata motoryzacji. Ponad dwadzieścia firm, z Torunia, Bydgoszczy, a nawet Warszawy, zaprezentowało swoją bogatą ofertę. I mimo, że branża motoryzacyjna na świecie przeżywa ogromny kryzys, to w naszym kraju wydaje się jakby nikt o tym nie wiedział.

- Na początku maja, kiedy rozpoczęliśmy rozmowy z wystawcami, widziałem w ich oczach niepokój - opowiada Paweł Starczewski, organizator targów Moto-Tor 2009. - Większość z nich obawiała się kryzysu w branży, o którym ciągle było głośno w mediach. Sierpień i wrzesień pokazał jednak, że nie jest źle i że klient chce przyjść do salonu po nowy samochód. Właśnie wtedy większość wystawców zadeklarowała swój udział na targach.

Na toruńskich salonach nie zabrakło więc dilerów z Torunia i Bydgoszczy, a nawet Gdyni. Swoje stoiska wystawili specjaliści od car-audio, kosmetyków samochodowych oraz usług finansowych. Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertami hurtownii części samochodowych, sklepów z podzespołami elektrycznymi czy dystrybutorami sprzętu dla warsztatów samochodowych. Jednym słowem - dla każdego coś miłego.

Na najmłodszych czekały modele zdalnie sterowane, które w efektownym drifcie prezentowali zawodnicy z zespołu Dragon Custom. Dla rządnych mocnych wrażeń dilerzy przygotowali prezentację rajdowego Lancera Evolution X oraz Subaru Imprezy STI. Odrobinę luksusu zafundował zwiedzającym Lexus Gdynia. Słoneczny cabriolet Lexus IS C był najczęściej fotografowanym modelem na targach, a hybrydowy RX 450h i prezydencka limuzyna GS300 przyciągały wzrok panów w eleganckich garniturach.

Szeroki przekrój ofert rynku motoryzacyjnego mógł zadowolić każdego. Ci, którzy planują zakup nowego samochodu mieli okazję wybierać spośród ofert najtańszej marki TATA, koreańskich nowości Hyundaia, rumuńskich hitów Dacii, hiszpańskich temperamentów SEAT-a, czy japońskich emocji Subaru i Mitsubishi. Marzenia o czterach kółkach można było spełnić dzięki bogatym ofertom banków i towarzystw leasingowych. Ci, którzy nadal korzystają z samochodu używanego mogli poznać ofertę firm specjalizujących się sprzedażą części zamiennych do wszystkich marek oraz nabyć kosmetyki samochodowe, które pomogą odzyskać blask i świeżość.

Akcent bezpieczeństwa zapewnilła Akademia Pierwszej Pomocy. Organizowane przez panów w czerwonych kombinezonach prezentacje z udzielania pierwszej pomocy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających jak również samych wystawców.

Na kolejne nowości i premiery motoryzacyjne będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Tony ulotek i atrakcyjne hostessy z pewnością jednak pozostały w pamięci tych, którzy odwiedzili Moto-Tor 2009. I z pewnością powrócą oni do ofert już podczas wizyt w firmowych salonach wystawców.

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Michał Jasiński  - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska