Ogłoszenia sprzedaż samochodu
W Płocku będzie można spotkać m.in. Krzysztofa Hołowczyca

Pełnym bokiem pod płocką Areną

Data publikacji: 2013-06-14

Dla większości fanów jazdy w kontrolowanym poślizgu będzie to niewątpliwie wydarzenie roku. Trzecia runda krajowego czempionatu tym raz połączona będzie z inauguracją tegorocznego cyklu Drift AllStars!

Lokalizacja zawodów: Płock, mazowieckie

Na tą rundę Driftingowych Mistrzostw Polski czekały tysiące fanów driftingu nie tylko z Mazowsza. W ubiegłym roku BudMat Drift Show zorganizowany była z ogromnym rozmachem i dla wielu był najciekawszą rundą poprzedniego sezonu. Poprzednia edycja wydarzenia przyciągnęła do Płocka tłumy kibiców z całej Polski. Mimo niezbyt sprzyjającej wówczas aury rejon Orlen Areny przeżył prawdziwe oblężenie. Do poziomu organizacyjnego dostosowali się też zawodnicy. Kilkadziesiąt tysięcy osób obejrzało zmagania stojące na naprawdę topowym poziomie.

Tegoroczna edycja BUDMAT Drift Show to jednocześnie trzecia odsłona krajowego czempionatu i pierwsza europejskiego cyklu Drift AllStars. Impreza odbędzie się już w dniach 22-23. czerwca. Sobotnie kwalifikacje do TOP32 ruszą około godziny 14.15. W niedzielę bramy dla publiczności zostaną otwarte o godz. 9.00. Pół godziny później zacznie się rozgrzewka. O 10-tej ma ruszyć rywalizacja w parach. Podczas zawodów nie zabraknie bloku drift taxi i sesji autografów. Pojawią się też goście specjalni. W Płocku będzie można spotkać m.in. Krzysztofa Hołowczyca. Imprezę pod Orlen Areną poprowadzą Piotr ?Ping? Grąbkowski i Marcin Prokop. Całość zakończy się około godziny 18.00.

Bilety są dostępne w serwisie na eBilet.pl. W dniu zawodów będą dostępne w cenach:
- sobota: Trybuna stojąca: 15 PLN / Trybuna siedząca: 20 PLN
- niedziela: Trybuna stojąca: 25 PLN / Trybuna siedząca: 30 PLN
- karnet dwudniowy: Trybuna stojąca: 30 PLN / Trybuna siedząca: 40 PLN.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska