Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Do grona sponsorów Hubert Ptaszka dołącz Unimetalex i RallyShop.

W Karkonosze z nowymi sponsorami

Data publikacji: 2013-07-01

Kolejna runda RSMP już za tydzień. Hubert Ptaszek jedzie na nią w naprawdę dobrym nastroju. W dużej mierze z powodu listy sponsorów i partnerów, która stopniowo się poszerza.

Lokalizacja zawodów: Jelenia Góra, dolnośląskie

Grono sponsorów toruńskiego rajdowca poszerzyła firma Unimetalex. To spółka, która zajmuje się między innymi szeroko pojętym recyklingiem.

W ostatnich dniach partnerem załogi Ptaszek-Kozdroń została firma Cronic, prowadząca znany w całej Polsce sklep z akcesoriami do sportów motorowych - RallyShop.pl. Toruński rajdowiec dzięki zawartej umowie skorzysta m.in. z nowego, znakomitego kołnierza hybrydowego oferowanego właśnie przez RallyShop.pl. Hubert Ptaszek ma być promotorem tego kołnierza w polskim środowisku rajdowym. Hybryda nie tylko w znacznym stopniu poprawia komfort jazdy samego zawodnika, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwo. Z tego samego rozwiązania korzysta już m.in. załoga Kajetan Kajetanowicz/Jarosław Baran.

Na 28. Rajd Karkonoski zawodnik Automobilklubu Toruńskiego wybiera się w naprawdę optymistycznym nastawieniu. W dniu oficjalnie rozpoczynającym zawody będzie obchodził 20. urodziny. Hubert po cichu liczy, że tym razem sam może sprawić sobie urodzinowy prezent.

- Pierwsze dwie rundy rajdowych mistrzostw Polski upłynęły dla nas pod znakiem dużego pecha. Mówi się, że do trzech razy stuka, dlatego liczymy na przerwanie tej feralnej passy - podkreśla torunianin.

Na liście zgłoszeniowej trzeciej rundy RSMP znalazło się w sumie czterdzieści załóg. Tradycyjnie wystartuje kilka Fiest. W ramach Castrol Edge Trophy pojedzie pięć z nich, w tym właśnie maszyna, w której zasiądą Hubert Ptaszek i Kamil Kozdroń. Załoga z numerem 55 będzie miała okazję jeszcze nieco "rozgrzać się" przed rajdem. W środę odbędą się testy.

Autor: Zespół prasowy KARO BHZ Racing

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska