Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Na torze Test i Trening Sobiesława Zasady zostanie rozegrana kolejna runda AB Cu

AB Cup jedzie do Poznania

Data publikacji: 2011-04-22

Ruszają zapisy do II rundy Ogólnopolskiego Rallysprintu AB CUP. Tym razem zawodnicy ścigać się będą na lotnisku "Test i Trening" Sobiesława Zasady w Bednarach, niedaleko Poznania. Impreza startuje 3. maja.

Lokalizacja zawodów: Bednary, wielkopolskie

Organizatorzy zawodów planują dwa bardzo długie odcinki (jedziemy na całym lotnisku - każdy odcinek ok 8 km). Łącznie uczestnicy przejadą min. 65 km + poranny trening na odcinku testowo-treningowym od godz. 9.00 do 10.30. Każdą z prób rozpoczynać będzie wspólnym przejazd zapoznawczy w kolumnie za pojazdem organizatora. Następny przejazd to już szybsza jazda po torze, jednak jeszcze bez pomiaru czasu. Trzy kolejne przejazdy każdej z prób to już walka o cenne sekundy z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu (kostki pomiarowe w każdym samochodzie). Wyniki z poszczególnych prób będą na bieżąco wyświetlane na monitorze. Wyniki live na www.motoresults.pl.

Wpisowe w wysokości 199zł płatne jest w dniu imprezy. Wypełnione elektronicznie zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30. kwietnia. 

Dokumenty do pobrania
REGULAMIN UZUPELNIAJĄCY: http://www.bmw-challenge.pl/wp-content/uploads/2011/04/uzupelniającybednary.doc FORMULARZ ZGLOSZENIA: http://abcup_formularz.chronotec.pl/
PROWIZORYCZNA LISTA ZGLOSZEŃ: http://abcup_lista.chronotec.pl/

Zapraszamy do udziału! 

Autor: AK Bydgoski

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska